روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • مهر
  • به یک مهاجم با کیفیت نیاز داریم/ باب میل هوادار ترکیب نمی‌چینم - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

موضوع: تازه ترین ها منبع: مهر
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " به یک مهاجم با کیفیت نیاز داریم/ باب میل هوادار ترکیب نمی‌چینم - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

به یک مهاجم با کیفیت نیاز داریم/ باب میل هوادار ترکیب نمی‌چینم - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه تیمش به یک مهاجم با کیفیت نیاز دارد، گفت: باب میل هواداران ترکیب را تغییر نمی دهم چون اگر چیزی به من دیکته شود مربی خوبی نیستم.

به گزارش خبرنگار مهر، گابربل کالدرون پس از پیروزی یک بر صفر امروز سه شنبه پرسپولیس مقابل صنعت نفت آبادان در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال کشور به خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس ورزشگاه آزادی گفت: به بازیکنانم تبریک می گویم. پیروزی در این مسابقه و صعود وظیفه ما بود. ما مهاجم گلزن نداریم و وقتی مهاجم گلزن نداشته باشید برابر تیم هایی که دفاع می کنند به مشکل می خورید.وی ادامه داد: تلاش می کنیم علیپور به شرایط خوب برسد. عبدی جوان و کم تجربه است و نمی توان انتظار زیادی از او داشت. تا نیم فصل با همین شرایط جلو می رویم. تیم های خوب به مهاجم با کیفیت نیاز دارند. سرمربی پرسپولیس در ادامه راجع به وضعیت جونیور براندائو مهاجم برزیلی و غیبت حسین ماهینی در این بازی، تصریح کرد: جونیور نمی تواند در لیست ۱۸ نفره قرار بگیرد. تصمیم درباره ماهینی هم بر عهده کادر فنی بود. کالدرون درباره اینکه این صحبت ها روی بازیکانش فشار ایجاد می کند، یادآور شد: من خودم فوتبالیست بوده ام و یک بازیکن باید فشار را بپذیرد. وقتی یک بازیکن نتواند آمار خوبی داشته باشد نشان می دهد که شرایط ایده آلی برای بازی ندارد.سرمربی پرسپولیس در پایان درباره تغییر در ترکیب تیمش گفت: هواداران خواهان تغییراتی بودند که انجام ندادم. نمی توانم باب میل هواداران تصمیم بگیرم. مسئولیت تصمیم و کار خودم را قبول می کنم. اگر تصمیم دیگری به من دیکته شود مربی خوبی نیستم.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " به یک مهاجم با کیفیت نیاز داریم/ باب میل هوادار ترکیب نمی‌چینم - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

اخبار گوناگون

× ×