روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • مهر
  • بازی به بازی بهتر می شویم/ تیم ملی باید به جام جهانی برود - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

موضوع: تازه ترین ها منبع: مهر
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " بازی به بازی بهتر می شویم/ تیم ملی باید به جام جهانی برود - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

بازی به بازی بهتر می شویم/ تیم ملی باید به جام جهانی برود - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

کاپیتان پرسپولیس گفت: مطرح شدن بحث اولتیماتوم به گابریل کالدرون ارتباطی به ما ندارد.

به گزارش خبرنگار مهر، سید جلال حسینی پس از پیروزی یک بر صفر پرسپولیس برابر صنعت نفت آبادان از مرحله یک هشتم جام حذفی گفت: خوشحالم که توانستیم این بازی را با پیروزی به پایان برسانیم. درست است که بازی پر گلی نبود اما خوشحالم که به دور بعد جام حذفی صعود کردیم.وی در پاسخ به این پرسش که چرا پرسپولیس خوب بازی نمی کند؟ تاکید کرد: مگر همه تیم ها خوب بازی می کنند؟ برخی فقط نتیجه می گیرند و اعتقاد دارم هیچ ایرادی هم در این کار نیست. البته ما امروز خوب بودیم، صنعت نفت هم خوب بود و ما توانستیم از یک موقعیت استفاده کرده و به پیروزی برسیم.کاپیتان پرسپولیس در خصوص آینده قرمزپوشان اظهار داشت: مطمئن باشید ما بازی به بازی بهتر می شویم. البته این بهتر شدن و بردن نیازمند حضور هواداران است. آنها در چند سال گذشته همیشه در کنار ما بودند و از ما حمایت کردند. ما در طول سه سال گذشته ۷ قهرمانی کسب کردیم که همه این قهرمانی ها را مدیون حضور هواداران هستیم.وی در خصوص شرایط این روزهای تیم ملی تصریح کرد: تیم ملی ایران ۴ بازی سخت در پیش دارد و باید با آرامش کامل این بازی ها را با موفقیت به پایان برساند زیرا روزهای سختی در پیش خواهیم داشت.حسینی در خصوص صحبت هایی مبنی بر شرایط تیم ملی فوتبال ایران، گفت: تیم ملی شرایط سخت و حساسی دارد. دو بازی سرنوشت ساز با بحرین و عراق داریم. تیم ملی با هر مربی ای که هست باید به جام جهانی برود.حسینی در پاسخ به این پرسش که آیا در حال حاضر و در این شرایط سخت، تغییر سرمربی به نفع تیم ملی خواهد بود؟ گفت: در این مورد باید خرد جمعی داشت و بزرگان فوتبال باید در این خصوص نظرات خود را بیان کنند. چنین چیزی سخت است.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " بازی به بازی بهتر می شویم/ تیم ملی باید به جام جهانی برود - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

اخبار گوناگون

× ×