روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • مهر
  • غیبت قطعی مدافع مصدوم پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

موضوع: تازه ترین ها منبع: مهر
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " غیبت قطعی مدافع مصدوم پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

غیبت قطعی مدافع مصدوم پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

محمد نادری پرسپولیس را در ادامه رقابت های لیگ قهرمانان آسیا همراهی نمی کند.

به گزارش خبرنگار مهر، ادامه رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در منطقه غرب بطور متمرکز در کشور قطر برگزار می شود. از این رو تیم های حاضر در این مسابقات به دوحه سفر کرده تا تمرینات خود را پیگیری کنند.تیم فوتبال پرسپولیس در حالی به عنوان یکی از چهار نماینده فوتبال باشگاهی ایران به قطر رفته که محمد انصاری، محسن ربیع خواه، محمد نادری و مهدی شیری را به همراه ندارد.چهار بازیکن مصدوم سرخ ها تمرینات خود را در تهران پیگیری می کنند که در بین آنها مهدی شیری وضعیت بهتری دارد و احتمال می رود تا فردا یکشنبه عازم کشور قطر شود.با این حال ربیع خواه و انصاری که قبل از این نیز چندان مورد نظر گل محمدی برای ماندن در تیم نیستند به رقابت های لیگ قهرمانان نمی رسند اما وضعیت محمد نادری نسبت به سایر مصدومان پرسپولیس متفاوت است.مدافع چپ پرسپولیس هنوز نتوانسته نظر مسئولان باشگاه کورتریک بلژیک را برای عقد قرارداد رسمی با سرخپوشان پایتخت جلب کند. از این رو حضورش در لیگ قهرمانان آسیا با توجه به میزان آسیب دیدگی که دارد منتفی است تا در تهران ضمن پشت سر گذاشتن دوران نقاهت بتواند رضایتنامه خود را از کورتریک دریافت کند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " غیبت قطعی مدافع مصدوم پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

اخبار گوناگون

× ×