روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • مهر
  • جزئیات پیشنهاد چند میلیاردی یحیی گل‌محمدی به باشگاه پرسپولیس - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

موضوع: تازه ترین ها منبع: مهر
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " جزئیات پیشنهاد چند میلیاردی یحیی گل‌محمدی به باشگاه پرسپولیس - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

جزئیات پیشنهاد چند میلیاردی یحیی گل‌محمدی به باشگاه پرسپولیس - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس که پس از شکست در دیدار نیمه نهایی جام حذفی علیه مسئولان باشگاه موضع گیری کرد، برای هدایت سرخپوشان در دو فصل پیش رو مبلغی بالای ۱۰ میلیارد تومان پیشنهاد کرده است.

به گزارش خبرنگار مهر، یحیی گل محمدی هفته گذشته خبر از استعفایش از سرمربیگری پرسپولیس پس از اتمام بازی های این تیم در لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ آسیا داده بود تا بلافاصله از سوی مهدی رسول پناه سرپرست باشگاه پرسپولیس برای برگزاری نشست تعاملی دعوت شود.سرمربی سرخپوشان در حالی که مدعی شده بود می خواهد از سرمربیگری استعفا دهد درباره مشکلات این تیم گفتگو کرد تا سرخ ها بتوانند هفت خرید خود را قبل از شروع رقابت های لیگ قهرمانان آسیا جذب کرده و با این تیم راهی دوحه قطر کنند.نشست گل محمدی با رسول پناه که هواداران این تیم را نگران کرده بود جزئیات دیگری نیز داشت. سرمربی پرسپولیس که در نقل و انتقالات زمستانی با عقد قراردادی به مدت یک و نیم فصل به پرسپولیس آمد بابت حضور در راس کادر فنی این تیم در دور برگشت رقابت های لیگ برتر مبلغ سه میلیارد تومان دریافت کرد. همچنین او بابت قرارداد فصل پیش رو خود نیز مبلغ ۵ میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان دریافت خواهد کرد.جالب اینجاست مسئولان باشگاه پرسپولیس که قصد داشتند حمایت همه جانبه خود را از کادر فنی پرسپولیس نشان دهند پیشنهاد خود را برای تمدید زودهنگام با گل محمدی ارائه کردند.پیشنهادی که از سوی سرمربی سرخپوشان نیز مورد پذیرش قرار گرفت تا او برای هدایت سرخپوشان در فصل بیست و یکم لیگ برتر مبلغ ۵ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان به همراه پاداش های مختلف را پیشنهاد کند.مبلغی که به طور شفاهی از سوی گل محمدی اعلام شد اما قرار است از سوی هیات مدیره پرسپولیس مورد بررسی قرار گیرد.باشگاه پرسپولیس تصمیم دارد این موضوع را به بعد از بازی های این تیم در لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ آسیا موکول کند تا بر سر مبلغ پیشنهادی از سوی سرمربی تیم به توافق برسند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " جزئیات پیشنهاد چند میلیاردی یحیی گل‌محمدی به باشگاه پرسپولیس - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

اخبار گوناگون

× ×