روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • مهر
  • کارنامه منفی حریف عربستانی پرسپولیس مقابل استقلال - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

موضوع: تازه ترین ها منبع: مهر
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " کارنامه منفی حریف عربستانی پرسپولیس مقابل استقلال - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

کارنامه منفی حریف عربستانی پرسپولیس مقابل استقلال - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

تیم فوتبال التعاون عربستان در حالی فردا به مصاف پرسپولیس ایران می رود که از نخستین دوره تقابلش با نمایندگان ایران خاطره خوبی ندارد.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال پرسپولیس ایران فردا سه شنبه در هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا که به صورت متمرکز در کشور قطر برگزار می شود، به مصاف تیم التعاون عربستان می رود.التعاون در حال حاضر با ۶ امتیاز صدرنشین گروه سوم است و پرسپولیس با یک امتیاز در رده سوم قرار دارد.روزنامه «الریاضیه» عربستان در گزارشی در ارتباط با این مسابقه، به عملکرد متفاوت التعاون نسبت به سال اول حضورش در لیگ قهرمانان آیا در سال ۲۰۱۷ پرداخته است.این روزنامه نوشت: «بعد از اولین حضور تاریخی در لیگ قهرمانان آسیا که سه فصل پیش رخ داد، این برای دومین بار است که التعاون در لیگ قهرمانان حضور دارد. التعاون در آن دوره بعد از عدم موفقیت مقابل لوکوموتیو ازبکستان، استقلال ایران و شباب الاهلی امارات از مرحله گروهی حذف شد. التعاون در ۶ مسابقه خود، فقط یک پیروزی مقابل لوکوموتیو به دست آورد در حالی که مقابل استقلال در بازی رفت و برگشت شکست خورد … در فصل ۲۰۲۰، التعاون بعد از برد یک بر صفر مقابل الشارجه امارات و برد ۲ بر صفر مقابل الدحیل با ۶ امتیاز کامل در صدر گروه C قرار دارد.»

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " کارنامه منفی حریف عربستانی پرسپولیس مقابل استقلال - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

اخبار گوناگون

× ×