روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • مهر
  • مربی تیم ملی فوتسال در موقعیت کریم باقری - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

موضوع: تازه ترین ها منبع: مهر
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مربی تیم ملی فوتسال در موقعیت کریم باقری - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

مربی تیم ملی فوتسال در موقعیت کریم باقری - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

مربی تیم ملی فوتسال برای فعالیت همزمان در یک باشگاه در موقعیت مشابهی با کریم باقری مربی پرسپولیس قرار گرفته است.

به گزارش خبرنگار مهر، بعد از انتخاب دراگان اسکوچیچ به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران، از کریم باقری به عنوان یکی از گزینه های مربیگری تیم ملی و همکاری با اسکوچیچ نام برده شد.باقری همزمان در باشگاه پرسپولیس حضور داشت و این باشگاه مخالف جدایی مربی خود و انتقالش به تیم ملی شد. حتی بحث حضور همزمان باقری در پرسپولیس و تیم ملی به میان آمد که فدراسیون با این درخواست مخالفت و تاکید کرد امکان حضور همزمان مربی باشگاهی در تیم ملی وجود ندارد.این روزها محمد هاشم زاده مربی تیم ملی فوتسال ایران هم در موقعیت مشابهی با کریم باقری قرار گرفته است؛ با این تفاوت که هاشم زاده در حال حاضر در تیم ملی فعالیت می کند و قصد دارد در باشگاه گیتی پسند هم حضور داشته باشد. گیتی پسند با هدایت وحید شمسایی از مدتها پیش خواهان همکاری با هاشم زاده شده است.به گفته داود پرهیزکار رئیس کمیته فوتسال، این کمیته مخالفتی با حضور همزمان هاشم زاده در تیم ملی و گیتی پسند ندارد ولی کمیته فنی فوتسال و هیات رئیسه فدراسیون فوتبال باید در این ارتباط تصمیم نهایی را بگیرند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مربی تیم ملی فوتسال در موقعیت کریم باقری - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

اخبار گوناگون

× ×