روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • مهر
  • پرسپولیس چاره‌ای جز فروش بشار رسن و شجاع خلیل‌زاده نداشت - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

موضوع: تازه ترین ها منبع: مهر
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیس چاره‌ای جز فروش بشار رسن و شجاع خلیل‌زاده نداشت - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

پرسپولیس چاره‌ای جز فروش بشار رسن و شجاع خلیل‌زاده نداشت - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

گزارشگر شبکه الکاس قطر گفت: پرسپولیس برای حل مشکل شکایت برانکو ایوانکوویچ و گابریل کالدرون راهی جز فروش بشار رسن و شجاع خلیل زاده نداشت.

به گزارش خبرنگار مهر، بشار رسن سه شنبه شب با انتشار پیامی در اینستاگرام خود اعلام کرد به خاطر مشکلات خانوادگی باید از پرسپولیس جدا شود. در بخشی از پیام بشار رسن آمده بود: «باشگاه به تعهداتش عمل کرده و راضی به جدایی من نیست و این فقط تصمیم شخصی خودم هست، من خانواده بزرگ و پرجمعیت دارم که الان به من نیاز دارن و من میدونم شما میتونید درک کنید و از من دلگیر نباشید برای جدایی، لطفاً کسی را مقصر این جریان ندونید چرا که من شخصاً تصمیم گرفتم.»از باشگاه القطر به عنوان باشگاه بعدی بشاررسن یاد می شود که ظاهراً پیشنهاد بالایی را به این هافبک عراقی ارائه داده است.«محمد السعدی» گزارشگر شبکه الکاس قطر یکی از نفراتی است که به خبر جدایی بشار رسن از پرسپولیس پرداخته است.السعدی در توییتر خود نوشت: «هیچ راه حلی برای رفع مشکلات پرسپولیس بخصوص بعد از شکایت برانکو و کالدرون به جز پذیرش فروش شجاع خلیل زاده و بشار رسن وجود نداشت. من قبلاً هم گفته بودم؛ حقیقت این است که مشکل پرسپولیس در تورنمنت (لیگ قهرمانان آسیا) نیست بلکه بعد از تورنمنت خواهد بود. این مشکل ناشی از عدم پرداخت مطالبات برانکو ایوانکوویچ توسط مدیریت باشگاه است.»به گزارش خبرنگار مهر، البته شجاع خلیل زاده هنوز به صورت رسمی از پرسپولیس جدا نشده است ولی این احتمال وجود دارد که این بازیکن هم راهی تیم الریان قطر شود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیس چاره‌ای جز فروش بشار رسن و شجاع خلیل‌زاده نداشت - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

اخبار گوناگون

× ×