روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • مهر
  • بی‌میلی خطرناک باشگاه پرسپولیس نسبت به بازگشت رادو! - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

موضوع: تازه ترین ها منبع: مهر
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " بی‌میلی خطرناک باشگاه پرسپولیس نسبت به بازگشت رادو! - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

بی‌میلی خطرناک باشگاه پرسپولیس نسبت به بازگشت رادو! - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

باشگاه پرسپولیس تاکنون اقدامی نسبت به تسویه مالی با دروازه بان کروات خود نکرده است.

به گزارش خبرنگار مهر، بوژیداررادوشوویچ با حضور حامد لک به نیمکت پرسپولیس در ادامه رقابت های لیگ قهرمانان آسیا بازگشت تا نسبت به تصمیم فنی یحیی گل محمدی سرمربی این تیم ناراحت شده و خواهان دریافت تمام مطالبات فصل گذشته اش شود.وکیل رادو در نامه هایی که به باشگاه پرسپولیس ارسال کرده به بندهای مندرج در قرارداد دروازه بان کروات این تیم مبنی بر فسخ یکطرفه با دریافت تمام مبلغ قرارداد اشاره کرده است تا مسئولان باشگاه را تحت فشار برای پرداخت پول به وی قرار دهد.با این حال مهدی رسول پناه سرپرست و رئیس هیات مدیره باشگاه که در حال حل و فصل طلب سنگین برانکو ایوانکوویچ برای جلوگیری از افزایش محکومیت این باشگاه در فیفا است نسبت به طلب رادو اقدامی انجام نداده تا این دروازه بان نیز قید بازگشت به ایران و حضور در تمرینات پیش فصل پرسپولیس را بزند.باشگاه پرسپولیس در صورتیکه نتواند بدهی خود به رادو را تا پایان مهرماه تسویه نکند با شکایت رادو که از وضعیت اسکان خود در تهران نیز ناگهان ناراضی شده روبرو خواهد شد.قرارداد رادوشوویچ با پرسپولیس تا پایان فصل آینده لیگ برتر ایران است که در صورت عدم پرداخت بدهی فصل گذشته او، پول قرارداد سال آینده وی نیز باید بطور کامل پرداخت شود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " بی‌میلی خطرناک باشگاه پرسپولیس نسبت به بازگشت رادو! - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

اخبار گوناگون

× ×