روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • مهر
  • از تیم قطری خواهان بشار رسن شکایت می‌کنیم - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

موضوع: تازه ترین ها منبع: مهر
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " از تیم قطری خواهان بشار رسن شکایت می‌کنیم - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

از تیم قطری خواهان بشار رسن شکایت می‌کنیم - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

باشگاه پرسپولیس نسبت به مذاکره باشگاه قطری با بشار رسن واکنش نشان داد و اعلام کرد این موضوع را از طریق مراجع انضباطی فیفا به طور جدی پیگیری می کند.

به گزارش خبرگزاری مهر، باشگاه پرسپولیس با صدور اطلاعیه ای نوشت: «با توجه به وصول گزارش هایی مبنی بر مذاکره یک باشگاه قطری با بشار رسن، هافبک عراقی تیم، اعلام می داریم این بازیکن تحت قرارداد رسمی و معتبر با باشگاه پرسپولیس است و هرگونه مذاکره، اغوا یا توافق با او خلاف قوانین و مقررات فیفا و در تناقض آشکار با حقوق قانونی پرسپولیس است.بر این اساس باشگاه پرسپولیس این موضوع را از طریق مراجع انضباطی فیفا به طور جدی پیگیری کرده و به اطلاع فدراسیون فوتبال قطر نیز خواهد رساند.همچنین مهدی رسول پناه سرپرست این باشگاه در قبال این موضوع گفت: بشار رسن بازیکن پرسپولیس است و بازیکن پرسپولیس می ماند.وی ادامه داد: بشار با پرسپولیس قرارداد معتبر دارد. به او علاقه داریم، همان طور که او هم پرسپولیس و هوادارانش را دوست دارد. باشگاه نیز به تعهدات قراردادی خود عمل کرده است.رسول پناه افزود: با توجه به تاکید کادر فنی روی حفظ بشار و اینکه علاوه بر تلاش پرسپولیس برای کسب پنجمین قهرمانی پیاپی در لیگ برتر، بازی بسیار مهم فینال لیگ قهرمانان را در پیش داریم، باشگاه با جدایی این بازیکن صد درصد مخالف است.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " از تیم قطری خواهان بشار رسن شکایت می‌کنیم - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

اخبار گوناگون

× ×