روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • مهر
  • بشار رسن دو روز دیگر در قطر/ جدایی از پرسپولیس قطعی شد؟ - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

موضوع: تازه ترین ها منبع: مهر
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " بشار رسن دو روز دیگر در قطر/ جدایی از پرسپولیس قطعی شد؟ - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

بشار رسن دو روز دیگر در قطر/ جدایی از پرسپولیس قطعی شد؟ - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

با ادعای یک رسانه عربی، بشار رسن هافبک تیم فوتبال پرسپولیس تا دو روز دیگر برای عقد قرارداد با تیم القطر راهی دوحه می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، بحث جدایی بشار رسن هافبک عراقی تیم فوتبال پرسپولیس از این تیم به جنجالی ترین سوژه روز پرسپولیس تبدیل شده است.بشار شب گذشته با انتشار پیامی در اینستاگرام خود با هواداران پرسپولیس خداحافظی کرد. این اقدام بشار بازتاب بسیار گسترده ای در رسانه های ایران، قطر و عراق داشت و خیلی از رسانه ها از باشگاه القطر به عنوان مقصد بعدی این بازیکن یاد کردند.البته این هافبک عراقی صبح امروز مجبور شد مطلب خود را در اینستاگرام حذف کند. در پی این اقدام، باشگاه پرسپولیس هم اعلام کرد بشار رسن تحت قرارداد با این باشگاه بوده و از هر تیمی که با وی مذاکره کند به فیفا شکایت خواهد کرد.هرچند سرپرست باشگاه پرسپولیس هم در مصاحبه ای بر ماندن بشار و ادامه همکاری با این بازیکن تأکید داشت اما حساب توئیتری «البوابه» عراق در خبری مدعی شد بشار رسن تا دو روز دیگر برای عقد قرارداد با تیم القطر و پیوستن به این تیم، راهی دوحه می شود.این بازیکن در حال حاضر در ایران است و شب گذشته هم جلسه ای با مسئولان باشگاه پرسپولیس برگزار کرد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " بشار رسن دو روز دیگر در قطر/ جدایی از پرسپولیس قطعی شد؟ - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

اخبار گوناگون

× ×