روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • مهر
  • نتیجه دربی ربطی به جایگاه جدولی ندارد/تیمی که آرام باشد برنده است - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

موضوع: تازه ترین ها منبع: مهر
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " نتیجه دربی ربطی به جایگاه جدولی ندارد/تیمی که آرام باشد برنده است - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

نتیجه دربی ربطی به جایگاه جدولی ندارد/تیمی که آرام باشد برنده است - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

مدافع سابق استقلال با بیان اینکه تیمی که آرامش داشته باشد می تواند در این دیدار موفق باشد، گفت: لازمه پیروزی در دربی داشتن تمرکز است.

محمدرضا شکورزاده در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد پیش بینی اش از نتیجه دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس و استقلال گفت: دربی ربطی به شرایط دو تیم در جدول ندارد. بارها اتفاق افتاده تیمی که ضعیف تر بوده توانسته در این دیدار پیروز باشد. بنابراین برای دربی باید تمرکز لازم داشت و هر تیمی که آرامش داشته باشد می تواند در این دیدار موفق شود.شکورزاده اظهار داشت: نقش باتجربه ها در این دیدار بسیار زیاد است. آنها با توجه به اینکه دربی های مختلفی را تجربه کرده اند، می دانند چطور باید مقابل حریف قرار بگیرند. با تجربه هایی مثل ورویا غفوری، ارسلان مطهری، فرشید اسماعیلی می توانند به بازیکنانی که اولین دربی را تجربه می کنند، آرامش دهند و این کار می تواند ضامن موفقیت استقلال در این دیدار باشد.وی در پایان و در پاسخ به این سوال که نتیجه این دیدار را چگونه پیش بینی می کنید؟ گفت: با توجه به شرایطی که وجود دارد، استقلال نسبت به پرسپولیس شرایط بهتری دارد و می توان روی کاغذ این تیم را برنده دانست. اما دربی با تمام بازی ها متفاوت است و باید ببینیم بازیکنان تأثیرگذار چه نمایشی از خود به جای خواهند گذاشت.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " نتیجه دربی ربطی به جایگاه جدولی ندارد/تیمی که آرام باشد برنده است - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×