روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • مهر
  • دست فکری برای دیدار با پرسپولیس باز است/ تیم آرام برنده است - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

موضوع: تازه ترین ها منبع: مهر
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " دست فکری برای دیدار با پرسپولیس باز است/ تیم آرام برنده است - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

دست فکری برای دیدار با پرسپولیس باز است/ تیم آرام برنده است - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

مهاجم سابق استقلال تاکید کرد تیمی که بتواند در زمین آرامش خود را حفظ و از موقعیت هایش استفاده کند برنده دربی خواهد بود.

غلامرضا فتح آبادی مهاجمی که هم در استقلال و هم در پرسپولیس بازی کرده بود، در خصوص دربی نود و چهارم گفت: بازی استقلال و پرسپولیس همیشه از حساسیت ویژه ای برخوردار است و با تمام بازی ها در لیگ متفاوت خواهد بود. هر دو تیم نمی خواهند در این دیدار بازنده باشند، زیرا اگر این اتفاق رخ دهد، تا دیدار بعدی تحت تأثیر رجزخوانی هواداران و بازیکنان حریف باقی خواهند ماند.فتح آبادی تأکید کرد: تیم تحت هدایت محمود فکری تقریباً به یک ثبات کامل رسیده و بازیکنان مصدوم این تیم هم به دربی رسیده اند. بنابراین برای اولین بار در طول این فصل دست محمود فکری برای انتخاب ۱۱ بازیکن اصلی باز خواهد بود و او می تواند با آرامش کامل بهترین نفرات خود را برای دربی انتخاب کند.مهاجم استقلال در پایان و در پاسخ به این پرسش که نتیجه دربی نود و چهارم چه خواهد شد، گفت: پیش بینی این بازی سخت است اما هر تیمی که آرامش داشته باشد و از موقعیت هایش استفاده کند، به طور حتم برنده این بازی حساس خواهد بود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " دست فکری برای دیدار با پرسپولیس باز است/ تیم آرام برنده است - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×