روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • مهر
  • آرامش یحیی به بازیکنان پرسپولیس برای دربی با لیست سفید! - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

موضوع: تازه ترین ها منبع: مهر
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " آرامش یحیی به بازیکنان پرسپولیس برای دربی با لیست سفید! - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

آرامش یحیی به بازیکنان پرسپولیس برای دربی با لیست سفید! - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس به بازیکنان خود بطور رسمی اعلام کرد قصد ارائه لیست خروج زمستانی ندارد.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال پرسپولیس امروز دوشنبه دربی نود و چهارم پایتخت را مقابل استقلال تهران در ورزشگاه آزادی برگزار می کند.سه تساوی متوالی شاگردان یحیی گل محمدی در سه بازی گذشته این تیم سبب شد تا شایعاتی درباره خرید بازیکن از سوی سرخپوشان قبل از نقل و انتقالات زمستانی مطرح شود.صحبت هایی که یحیی گل محمدی در گفتگو با بازیکنان خود آنها را شایعه ای بیش ندانست و اعلام کرد هیچ قصدی برای اعلام لیست خرید جدید به باشگاه ندارد.گل محمدی با اعلام موضع خود در قبال این شایعات، روحیه بازیکنان خود را در آستانه دربی پایتخت مقابل استقلال تهران حفظ کرد و خط قرمز روی اسامی بازیکنانی نظیر حجت حق وردی، امین قاسمی نژاد و … که شایعه حضورشان در جمع سرخپوشان مطرح شده بود کشید.لیست بازیکنان پرسپولیس در حال حاضر، سه جای خالی دارد اما یحیی هیچ قصدی برای پر کردن آن قبل از نیم فصل رقابت های لیگ برتر ندارد.دربی نود و چهارم پایتخت ساعت ۱۶:۳۵ امروز دوشنبه بین تیم های فوتبال پرسپولیس و استقلال تهران برگزار می شود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " آرامش یحیی به بازیکنان پرسپولیس برای دربی با لیست سفید! - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×