روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • مهر
  • محوطه فنی پرسپولیس برای گل‌محمدی امن شد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

موضوع: تازه ترین ها منبع: مهر
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " محوطه فنی پرسپولیس برای گل‌محمدی امن شد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

محوطه فنی پرسپولیس برای گل‌محمدی امن شد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

مدیران باشگاه پرسپولیس قبل از برگزاری دربی نود و چهارم پایتخت حمایت تمام قد خود از یحیی گل محمدی را علنی کردند.

به گزارش خبرنگار مهر، دربی نود و چهارم پایتخت در حالی ساعت ۱۶:۳۵ امروز بین تیم های فوتبال استقلال تهران و پرسپولیس در ورزشگاه آزادی برگزار می شود که همچنان برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا خبری از حضور تماشاگر نخواهد بود. با این حال سازمان لیگ فوتبال توانست پس از مدت ها شرایط را برای حضور محدود خبرنگاران جهت پوشش این دیدار فراهم کنند.دو تیم در حالی این دیدار را برگزار می کنند که نسبت به هفته های ابتدایی لیگ برتر شرایط کاملاً متفاوتی دارند.استقلال تهران پس از شروع نه چندان قابل قبول خود با محمود فکری توانست در مسیر پیروزی قرار گرفته و دو دیدار قبلی خود مقابل گل گهر سیرجان و آلومینیوم اراک را با پیروزی پشت سر بگذارد. نتایجی که این تیم را با انجام ۹ بازی و کسب ۱۸ امتیاز در رده دوم جدول قرار داده است.پرسپولیس نیز پس از صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا شروع مقتدرانه ای در لیگ برتر داشت اما شکست مقابل اولسان هیوندای کره جنوبی در دیدار نهایی لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ سبب شد تا این تیم روحیه خود را از دست داده و سه بازی گذشته خود را بدون کسب پیروزی و با سه مساوی متوالی پشت سر بگذارد. پرسپولیس نیز با انجام هفت بازی و کسب تنها ۱۱ امتیاز شرایط نه چندان خوبی در جدول دارد.همین امر سبب شد تا شایعاتی عجیب پیرامون یحیی گل محمدی و احتمال برکناری او را راس کادر فنی سرخپوشان و حضور گزینه هایی نظیر علی دایی و مهدی تارتار شنیده شود.مطلبی که به گوش مدیرعامل و اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس نیز رسید. از قرار معلوم در نشست اخیر هیات مدیره این باشگاه با مدیرعامل هیچ صحبتی درباره این موضوع نشده است و تنها درباره تصویب پاداش پیروزی مقابل استقلال تهران که حدود دو برابر بیشتر از پاداش سایر پیروزی های این تیم در لیگ برتر است به اجماع میرسند. جعفر سمیعی مدیرعامل باشگاه و غلامعلی محمد علیپور به نمایندگی از هیات مدیره در تمرین روز گذشته حاضر شده و بطور رسمی از گل محمدی حمایت می کنند.حمایت از یحیی در حالی به اوج خود رسیده که مهدی تارتار سرمربی فعلی پیکان در کانون حاشیه های برای جانشینی یحیی قرار گرفته است اما هیچیک از مدیران باشگاه پرسپولیس در صورت ناکامی یحیی در دربی و هفته های آینده راضی به او نیستند و کار را با یحیی بطور قطع ادامه می دهند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " محوطه فنی پرسپولیس برای گل‌محمدی امن شد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×