روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • مهر
  • استقلال تیم خوبی است اما دربی شرایط خاص خودش را دارد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

موضوع: تازه ترین ها منبع: مهر
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " استقلال تیم خوبی است اما دربی شرایط خاص خودش را دارد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

استقلال تیم خوبی است اما دربی شرایط خاص خودش را دارد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

معاون باشگاه پرسپولیس گفت: استقلال تیم خوبی است اما شرایط دربی خاص بوده و بازیکنان ما تمام تلاششان را در زمین به کار می گیرند.

به گزارش خبرنگار مهر، ابراهیم شکوری با تشریح آخرین وضعیت تیم فوتبال پرسپولیس قبل از دیدار با استقلال، گفت: شرایط خوبی داریم. بازیکنان اردوی خوبی در هتل داشتند. به خاطر کرونا متاسفانه از هواداران نمی توانیم در ورزشگاه پذیرایی کنیم ولی فضایی که هواداران در فضای مجازی ایجاد کردند باعث دلگرمی بازیکنان و کادر فنی شده است. امیدوارم این روند ادامه داشته باشد و امروز نتیجه خوبی بگیریم.معاون باشگاه پرسپولیس درباره نگرانی هواداران این تیم برای بازی با استقلال تصریح کرد: تعدادی از بازیکنان را از دست دادیم ولی نفراتی که الان در تیم هستند جزو بهترین بازیکنان ایران هستند. اینها توانستند تیم را به فینال آسیا برسانند. این نشان می دهد توانایی بالایی دارند. فکر می کنم دربی بازی متفاوتی است. من خودم چند بار در این بازی بوده ام و جو را می شناسم.شکوری تاکید کرد: تیم ما با تمام توان و با پشتوانه هوادارانش در زمین حاضر می شود. با احترامی که برای استقلال قائل هستم باید بگویم تیم ما در زمین تمام تلاشش را انجام می دهد. شاید یحیی گل محمدی در یک دهه گذشته تنها مربی ایرانی بوده که توانسته یک تیم از ایران را به فینال آسیا برساند. استقلال تیم خوبی است اما دربی شرایط خاص خودش را دارد. باشگاه با تمام توان پشتیبان تیم است تا نتیجه مناسبی رقم بخورد.به گزارش خبرنگار مهر، تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس در دربی نود و چهارم، از ساعت ۱۶:۳۵ امروز دوشنبه در ورزشگاه آزادی به مصاف هم خواهند رفت.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " استقلال تیم خوبی است اما دربی شرایط خاص خودش را دارد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×