روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • مهر
  • حضور زودهنگام استقلالی ها در چمن/ افراد متفرقه همچنان دور زمین! - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

موضوع: تازه ترین ها منبع: مهر
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حضور زودهنگام استقلالی ها در چمن/ افراد متفرقه همچنان دور زمین! - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

حضور زودهنگام استقلالی ها در چمن/ افراد متفرقه همچنان دور زمین! - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

​​​​​​​دربی نود و چهارم پایتخت در حالی برگزار می شود که با وجود نبود تماشاگران، افراد متفرقه زیادی در کنار زمین چمن ورزشگاه آزادی حضور دارند.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم های فوتبال استقلال تهران و پرسپولیس ساعت ۱۶:۳۵ امروز دربی ۹۴ پایتخت را در حالی در ورزشگاه آزادی برگزار می کنند که باز هم خبری از حضور تماشاگران به دلیل جلوگیری از ابتلا به ویروس کرونا نیست.* در حالی که کارشناسان محیط زیست معتقد به خطرناک بودن برگزاری دربی در هوای آلوده امروز تهران داشتند مسئولان سازمان لیگ تصمیم به برگزاری آن گرفتند. موضوعی که دقایقی قبل از شروع این دیدار همچنان مورد بحث مسئولان دو تیم بود.* شاخص آلودگی هوا در منطقه ۲۲ برای تمامی گروه های سنی ناسالم گزارش شده است که به وضوح می توان آن را در ورزشگاه آزاد مشاهده کرد.* طرح های موزائیکی کانون هواداران استقلال و پرسپولیس روی صندلی های ورزشگاه جلوه ویژه ای را در سکوت محض امروز این استادیوم ایجاد کرده است.* نیروهای انتظامی که از صبح امروز در ورزشگاه آزادی حضور داشتند دقت نظر زیادی نسبت به ورود عده اندکی از خبرنگاران که مجوز دریافت کرده بودند انجام دادند.* سازمان لیگ فوتبال تنها به ۱۰ نفر از خبرنگاران اجازه حضور در ورزشگاه را صادر کرده بود.* با وجود سختگیری فراوان نیروهای انتظامی، تعداد زیادی از افراد متفرقه در اطراف ورزشگاه آزادی حضور داشتند.*رشید مظاهری دروازه بان استقلال تهران اولین بازیکنی بود که به چمن آمد. این در حالی است خبری از سیدحسین حسینی دیگر دروازه بان استقلال همراه با او نبود و حسینی در گوشه ای از زمین مشغول گرم کردن شده بود.* بازیکنان پرسپولیس ۱۰ دقیقه دیرتر از بازیکنان حریف وارد چمن ورزشگاه آزادی شدند.* مهدی عبدیان عضو هیئت مدیره استقلال تهران زودتر از سایر مسئولان دو باشگاه در ورزشگاه حضور داشت.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حضور زودهنگام استقلالی ها در چمن/ افراد متفرقه همچنان دور زمین! - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×