روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • مهر
  • بازنده دربی نیستیم و «فکری» هم سرمربی می‌ماند/ جواب شکوری را دادم - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

موضوع: تازه ترین ها منبع: مهر
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " بازنده دربی نیستیم و «فکری» هم سرمربی می‌ماند/ جواب شکوری را دادم - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

بازنده دربی نیستیم و «فکری» هم سرمربی می‌ماند/ جواب شکوری را دادم - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال تهران گفت: بازنده بازی با پرسپولیس نیستیم و محمود فکری هم به کارش در استقلال ادامه می دهد.

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی عبدیان عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال تهران که برای تماشای دربی ۹۴ پایتخت در جایگاه ویژه ورزشگاه آزادی حضور داشت، گفت: بازی را با نظر شخصی خودم ۳ بر صفر به نفع استقلال پیش بینی کردم و این دیدگاه من بوده است.وی درباره درگیری لفظی خود با ابراهیم شکوری معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس در فضای مجازی افزود: من مصاحبه ای نکرده ام بلکه حرفهایم را زدم و در همان حد هم جواب آقایان را دادم.عبدیان راجع به پاداش برد استقلال افزود: باشگاه قرار است پاداش ویژه ای را به بازیکنان بدهد و امیداریم در این دیدار پیروز شود.عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال تهران درباره شایعه برکناری محمود فکری در صورت باخت استقلال در بازی امروز مقابل پرسپولیس تصریح کرد: اولاً که نمی بازیم. ضمن اینکه آقای فکری سرمربی تیم ما است و به کار ادامه می دهد و باشگاه پاداش می دهد.وی راجع به بدهی های باشگاه استقلال به مدیران قبلی بابت پول هایی که به بازیکنان داده بودند به خبرنگار مهر گفت: تاکنون هیچکس درخواست پول نکرده است. بدهی به آنها داریم اما فعلاً کسی پولی نخواسته است.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " بازنده دربی نیستیم و «فکری» هم سرمربی می‌ماند/ جواب شکوری را دادم - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×