روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • مهر
  • برخورد سرد سرخابی ها قبل از سوت آغاز بازی - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

موضوع: تازه ترین ها منبع: مهر
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " برخورد سرد سرخابی ها قبل از سوت آغاز بازی - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

برخورد سرد سرخابی ها قبل از سوت آغاز بازی - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

بایکنان دو تیم استقلال تهران و پرسپولیس برخورد بسیار سردی با همدیگر در چمن ورزشگاه آزادی قبل از شروع بازی داشتند.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس از ساعت ۱۶:۳۵ امروز دوشنبه در دیدار معوقه هفته هشتم لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه آزادی به مصاف هم می روند.* مسئولان سازمان لیگ فوتبال قبل از آغاز بازی مراسمی ویژه ای را در سالگرد شهادت سردار قاسم سلیمانی برای این شهید والامقام و شهید فخری زاده و شهید تهرانی مقدم اجر کردند. همچنین یاد شهدای آتش نشانی نیز گرامی داشته شد.* پیش از شروع مسابقه، بازیکنان دو تیم با شاخه های گل به سمت جایگاهی که تصویر سردار سلیمانی و شهیدان فخری زاده و تهرانی مقدم در آن قرار داده شد رفتند.* بازیکنان استقلال تهران و پرسپولیس قبل از شروع بازی به چمن آمدند تا بدن های خود را گرم کنند. بازیکنان هر دو تیم بر خلاف همیشه هیچ صحبتی با همدیگر در چمن نداشتند و برخورد سردی از آنها در سکوت آزادی رقم خورد.* با وجود عدم حضور تماشاگران بار دیگر لیست بازیکنان هر دو تیم از طریق بلندگوها شنیده شد.* مسئولان سازمان لیگ فوتبال قبل از شروع بازی بنر تبلیغاتی برخی برندها را از کنار زمین جمع کردند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " برخورد سرد سرخابی ها قبل از سوت آغاز بازی - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×