روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • مهر
  • بایدبااختلاف استقلال رامی‌بردیم/رئیس هیات مدیره به ریش ما می‌خندد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

موضوع: تازه ترین ها منبع: مهر
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " بایدبااختلاف استقلال رامی‌بردیم/رئیس هیات مدیره به ریش ما می‌خندد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

بایدبااختلاف استقلال رامی‌بردیم/رئیس هیات مدیره به ریش ما می‌خندد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تیمش را شایسته پیروزی در دربی دانست و گفت: باید با اختلاف یک گل استقلال را شکست می دادیم چرا که فرصت های زیادی برای گلزنی داشتیم.

به گزارش خبرنگار مهر، دیدار تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس که نود و چهارمین دیدار تاریخ دو تیم است از ساعت ۱۶:۳۵ دقیقه امروز دوشنبه ۲۲ دیماه به قضاوت رضا کرمانشاهی در ورزشگاه خالی از تماشاگر آزادی برگزار شد که این دیدار زیبا و جذاب با تساوی ۲ به ۲ خاتمه یافت.یحیی گل محمدی در مورد این بازی گفت: گل زود هنگام خوردیم اما بعد از این گل کنترل بازی در اختیار ما بود و موقعیت هم برای گل زدن داشتیم. در نیمه دوم هم جلو افتادیم اما بعدش می توانستیم گل های بیشتری بزنیم اما استفاده نکردیم. در نیمه دوم موقعیت های زیادی داشتیم.حق ما پیروزی بود و حتی با اختلاف یک گل ببریم اما در یک لحظه تمرکز لازم را نداشتیم و قایدی که یک بازیکن تاثیرگذار و تعیین کننده است از این موقعیت و غافلگیری استفاده کرد و به گل رسید.وی در مورد اینکه بعد از فینال آسیا هنوز پرسپولیس به خودش برنگشته است گفت: متاسفانه اتفاقاتی که قبل و بعد از فینال آسیا افتاد برنامه ریزی شده بود برای اینکه پرسپولیس را ضعیف کنند. بازیکنانمان را به راحتی از دست دادیم و هیچ اراده ای برای حفظ این بازیکنان وجود نداشت. توجیه شان این بود که رفتن یک بازیکن تاثیری در نتایج ندارد که خنده دار است. ایشان هنوز هم به عنوان رئیس هیات مدیره کار می کند و به ریش همه میخندد و هیچ کسی هم برخورد نمی کند.گل محمدی در مورد عملکرد داور گفت: عملکرد او خوب بود اما در صحنه ای که غلامی بازیکن ما را گرفت باید کارت قرمز می داد اما باید کارشناسان داوری در این مورد نظر بدهند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " بایدبااختلاف استقلال رامی‌بردیم/رئیس هیات مدیره به ریش ما می‌خندد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×