روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • مهر
  • گل وقت‌های اضافه به پرسپولیس لطمه زد/ باید با اختلاف می‌بردیم - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

موضوع: تازه ترین ها منبع: مهر
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " گل وقت‌های اضافه به پرسپولیس لطمه زد/ باید با اختلاف می‌بردیم - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

گل وقت‌های اضافه به پرسپولیس لطمه زد/ باید با اختلاف می‌بردیم - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مستحق پیروزی برابر استقلال با اختلاف چند گل بودیم اما متاسفانه در بدترین زمان ممکن گل خوردیم.

به گزارش خبرنگار مهر، دیدار تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس که نود و چهارمین دیدار تاریخ دو تیم است از ساعت ۱۶:۳۵ دقیقه امروز دوشنبه ۲۲ دیماه به قضاوت رضا کرمانشاهی در ورزشگاه خالی از تماشاگر آزادی برگزار شد که این دیدار زیبا و جذاب با تساوی ۲ به ۲ خاتمه یافت. مهدی عبدی (۵۱) و وحید امیری (۶۶) برای پرسپولیس گل زدند. ارسلان مطهری (۲) و مهدی قایدی (۹۳) برای استقلال گل زدند.حمید مطهری در پایان این دیدار گفت: به خاطر عدم تمرکز گل را خوردیم اما در ادامه با یک مالکیت عالی بازی را در اختیار گرفتیم. فکر می کنم هواداران از این بازی پرسپولیس خصوصاً در نیمه دوم لذت بردند.وی ادامه داد: ما موقعیت های زیادی داشتیم و مستحق برد بودیم اما گلی خوردیم که خیلی به تیم ما لطمه زد. ما باید با اختلاف گل زیاد این بازی را می بردیم. فشار این بازی همیشه بالاست و نتوانستیم از موقعیت هایمان استفاده کنیم.مطهری در پایان گفت: همیشه به کار زیاد اعتقاد داریم و باید تلاش کنیم در دیدارهای آینده امتیازات لازم را کسب کنیم.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " گل وقت‌های اضافه به پرسپولیس لطمه زد/ باید با اختلاف می‌بردیم - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×