روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • مهر
  • شکایت شهرخودرو باید بررسی شود/ واکنش به جذب مغانلو، سلیمی و نعمتی - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

موضوع: تازه ترین ها منبع: مهر
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " شکایت شهرخودرو باید بررسی شود/ واکنش به جذب مغانلو، سلیمی و نعمتی - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

شکایت شهرخودرو باید بررسی شود/ واکنش به جذب مغانلو، سلیمی و نعمتی - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: باشگاه شهرخودرو از پرسپولیس شکایتی داشته است که باید این شکایت بررسی شود.

به گزارش خبرنگار مهر، جعفر سمیعی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس که در مجمع انتخاباتی هیات فوتبال استان تهران حضور یافته بود، بعد از پایان انتخابات در جمع خبرنگاران حاضر شد و به سئوالات آنها پاسخ داد.وی در خصوص مجمع امروز گفت: انتخابات روند خوبی داشت و برگزار شد. درباره شفافیت انتخابات باید دوستان نظر بدهند. انشاءالله آقای شیرازی موفق باشد.مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص پرونده «ماریو بودیمیر» تاکید کرد: پرونده بودیمیرانشاءالله تا چند روز دیگر بسته می شود. پول این بازیکن پرداخت شده است و به خاطر مشکلات تحریم کمی دیر به حسابش می نشیند.سمیعی در پاسخ به سئوال خبرنگار مهر درباره شکایت باشگاه شهرخودرو و اینکه ظاهراً مسئولان این باشگاه را برای مذاکره پیدا نمی کند، تاکید کرد: آنها هم شکایت کرده اند. باید بررسی شود. مسئولان شهرخودرو گم نشده اند که بخواهیم آنها را پیدا کنیم.وی همچنین درباره شکایت شایان مصلح از پرسپولیس، گفت: از کسانی که چنین چیزهایی می گویند سئوال کنید!سمیعی در پاسخ به سئوال دیگر خبرنگار مهر درباره آخرین وضعیت جذب بازیکنانی چون شهریار مغانلو، ایمان سلیمی و علی نعمتی اظهار کرد: در نقل و انتقالات کارمان را انجام می دهیم. به نتیجه که رسید اعلام می شود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " شکایت شهرخودرو باید بررسی شود/ واکنش به جذب مغانلو، سلیمی و نعمتی - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×