روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • مهر
  • نویدکیا و بازیکنان پرسپولیس الگو هستند/ استقلال دچار نوسان است - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

موضوع: تازه ترین ها منبع: مهر
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " نویدکیا و بازیکنان پرسپولیس الگو هستند/ استقلال دچار نوسان است - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

نویدکیا و بازیکنان پرسپولیس الگو هستند/ استقلال دچار نوسان است - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

کارشناس فوتبال ایران با اشاره به عملکرد تیم های لیگ برتری در دور رفت گفت: اشتهای بازیکنان پرسپولیس برای قهرمانی در کنار نجابت و وقار محرم نویدکیا می تواند الگویی فوق العاده باشد.

فرزاد آشوبی در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص عملکرد تیم ها در دور رفت لیگ برتر بیستم فوتبال کشور گفت: می توان لقب بهترین عملکرد را با توجه به شرایط فعلی فوتبال کشور به پرسپولیس داد. محدودیت های کرونایی همه چیز را تحت تاثیر خود قرار داد. نبود هواداران در ورزشگاه ها بیشترین آسیب را به تیم ها زد. پرسپولیس با وجود اینکه بیشترین بهره را بابت تماشاگران خود می برد باز هم بدون آنها توانست به موفقیت های مهم برسد.وی ادامه داد: تیم های دیگری نظیر سپاهان اصفهان و استقلال تهران عملکرد قابل قبولی داشته اند اما حاشیه های عجیبی سراغ استقلال می آید که تاثیرات منفی روی این تیم می گذارد. استقلال دچار نوسانات فنی هم هست و مشکلات مدیریتی و حتی فنی آنها در صورت ادامه دار بودن ضربات جبران ناپذیری به استقلال می زند.کارشناس فوتبال ایران درباره عملکرد سپاهان نیز اظهار نظر کرد و گفت: سپاهان هم کاملاً در قواره یک مدعی به لیگ برتر بازگشته است و این موضوع می تواند دور برگشت را جذاب تر کند. محرم نویدکیا خون تازه ای را در تاکتیک های سپاهان وارد کرده است.آشوبی درباره دلایل قهرمانی پرسپولیس در نیم فصل لیگ برتر تصریح کرد: نتایج این تیم را باید به دو بخش تقسیم کنیم. پرسپولیس در ابتدای فصل با توجه به بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا تغییراتی را در ترکیب خود داشت. من فکر می کنم کادر فنی این تیم هنر زیادی به خرج داد که توانست جای خالی بازیکنانی که از این تیم جدا شدند را پر کند و دوباره برای دفاع از قهرمانی گام بردارد.وی درباره کارآمدی تاکتیک های تیم ها در لیگ برتر تاکید کرد: کیفیت فنی بازی های لیگ برتر قابل قبول نیست. من باز هم میگویمکرونا مساله اصلی است اما نمی توان از مشکلات اساسی خود در رده های پایه چشمپوشی کنیم. وقتی فوتبالیست تازه ای به باشگاه ها نیاید طبیعی است که دچار مشکل شویم.آشوبی در پایان خاطرنشان کرد: عطش بازیکنان پرسپولیس برای تکرار قهرمانی یک الگوی تمام قد برای بازیکنان کشور است. ضمن آنکه رفتارهای محرم نویدکیا الگوی تمام قدی برای همه می تواند باشد تا وقار و نجابت مثل زدنیاش را همه یاد بگیرند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " نویدکیا و بازیکنان پرسپولیس الگو هستند/ استقلال دچار نوسان است - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×