روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • مهر
  • رقم کمک هواداران به باشگاه پرسپولیس از ۲ میلیارد عبور کرد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

موضوع: تازه ترین ها منبع: مهر
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " رقم کمک هواداران به باشگاه پرسپولیس از ۲ میلیارد عبور کرد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

رقم کمک هواداران به باشگاه پرسپولیس از ۲ میلیارد عبور کرد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

باشگاه پرسپولیس رقم کمک هواداران این تیم به سرخپوشان را اعلام کرد.

باشگاه پرسپولیس رقم کمک هواداران این تیم به سرخپوشان را اعلام کرد. به گزارش خبرگزاری مهر، ابراهیم شکوری معاون اجرایی و سخنگوی باشگاه پرسپولیس با تمجید از هوادارانی گفت: «قدردان طرفداران پرسپولیس هستیم که با هر رقمی و البته با عشق و علاقه فراوان وارد پویش جمع آوری کمک هواداری شدند. با اینکه مدت زمان زیادی از شروع فعالیت این کمپین نمی گذرد اما روحیه هواداران برای ارسال کمک مالی به باشگاه باید مورد ستایش و تقدیر قرار گیرد.»سخنگوی باشگاه پرسپولیس همچنین افزود: «تا ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه عصر امروز (چهارشنبه ۵ خرداد) مبلغ ۲۰ میلیارد و ۳۱۲ میلیون و ۹۰ هزارو ۹۶۷ ریال وارد حساب باشگاه شده است. طبق وعده ای که با شما طرفداران واقعی داریم، عصر چهارشنبه هر هفته، رقم دقیق را اعلام خواهیم کرد.»معاون اجرایی پرسپولیس در نهایت گفت: «کمپین دریافت کمک هواداری برای حل مشکلات مالی همچنان ادامه دارد و امیدواریم با اجرایی کردن طرح های جذاب جدید در هفته های آینده، بتوانیم با کمک هواداران، این کمپین را با سرعت بیشتری ادامه دهیم.»

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " رقم کمک هواداران به باشگاه پرسپولیس از ۲ میلیارد عبور کرد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×