روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • مهر
  • نتایج در زمین رقم بخورد پرسپولیس قهرمان می‌شود/ باقری مدیر است - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

موضوع: تازه ترین ها منبع: مهر
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " نتایج در زمین رقم بخورد پرسپولیس قهرمان می‌شود/ باقری مدیر است - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

نتایج در زمین رقم بخورد پرسپولیس قهرمان می‌شود/ باقری مدیر است - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اگر بگذارند نتایج در زمین مسابقه مشخص شود قطعا قهرمانی پرسپولیس باز هم رقم می خورد.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اگر بگذارند نتایج در زمین مسابقه مشخص شود قطعا قهرمانی پرسپولیس باز هم رقم می خورد.بهزاد داداش زاده در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره تعطیلی رقابت های لیگ برتر فوتبال به دلیل برگزاری اردوی تیم ملی ایران گفت: فصل جاری هم تحت تأثیر کرونا برگزار شد. فکر می کنم فوتبال باشگاهی به پرسپولیس مدیون است. بسیاری از ضعف ها را این تیم با حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا پوشش داد.پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره عملکرد این تیم افزود: اگر تمرکز پرسپولیس حفظ شود این تیم باز هم جام قهرمانی در لیگ برتر را برای پنجمین بار کسب خواهد کرد. سپاهان حریف جدی این تیم است اما به نظرم از لحاظ فنی باز هم پایین تر از پرسپولیس است.داداش زاده به انتقاد از حاشیه های به وجود آمده در فوتبال باشگاهی ایران پرداخت و گفت: اگر نتایج بازی ها در هفته های مانده به پایان لیگ برتر در مستطیل سبز ثبت شود قطعا پرسپولیس قهرمان است در غیر این صورت بعید نیست جام به شهرهای دیگر برود.وی ادامه داد: به نظرم بی جهت برای پرسپولیس شلوغ کاری می کنند. این تیم واقعا توانمند است. در آسیا هم از پرسپولیس و تاکتیک های یحیی گل محمدی می ترسند. صحبت از هر چیزی غیر از قدرت پرسپولیس بیهوده است.داداش زاده درباره حضور کریم باقری در تیم ملی فوتبال ایران برای کمک به دراگان اسکوچیچ تاکید کرد: او عنصر مدیریت در رختکن هر تیمی است. باقری در دوران بازیکنی هم مدیریت بالایی داشت. قطعا رفتن کریم به تیم ملی برای تعامل با بازیکنان بوده است. همه از او حساب می برند و واقعا به خوبی وظایف خودش را به عنوان دستیار انجام می دهد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " نتایج در زمین رقم بخورد پرسپولیس قهرمان می‌شود/ باقری مدیر است - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×