روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • مهر
  • پرسپولیس نزدیک به جام، سپاهان در تعقیب/ سایپا در سرازیری افتاد! - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

موضوع: تازه ترین ها منبع: مهر
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیس نزدیک به جام، سپاهان در تعقیب/ سایپا در سرازیری افتاد! - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

پرسپولیس نزدیک به جام، سپاهان در تعقیب/ سایپا در سرازیری افتاد! - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

رقابت دو تیمی که در صدر جدول برای قهرمانی می جنگند به دو هفته پایانی کشید تا تکلیف قهرمان لیگ بیستم مشخص شود. با این حال سرخپوشان تهرانی از شانش بالاتری برای رسیدن به این عنوان برخوردارند.

رقابت دو تیمی که در صدر جدول برای قهرمانی می جنگند به دو هفته پایانی کشید تا تکلیف قهرمان لیگ بیستم مشخص شود. با این حال سرخپوشان تهرانی از شانش بالاتری برای رسیدن به این عنوان برخوردارند.هفته بیست و هشتم رقابت های فوتبال لیگ برتر شامگاه سه شنبه با انجام هشت دیدار همزمان پیگیری شد که با پیروزی تیم های پرسپولیس و سپاهان به عنوان جدی ترین مدعیان قهرمانی همراه بود. استقلال هم با برتری برابر نفت مسجدسلیمان همچنان در رده سوم قرار گرفت و شانس خود برای کسب سهمیه آسیا را حفظ کرد. سپاهان اصفهان که می دانست پرسپولیس کار آسانی برابر ماشین سازی خواهد داشت و قطعا برابر این تیم سقوط کرده به پیروزی خواهد رسید، برای گرفتن سه امتیاز به مشهد رفت و هر چند شاگردان مهدی رحمتی تلاش زیادی کردند تا به امتیاز برسند اما این زردپوشان اصفهانی بودند که سه امتیاز را از آن خود کردند. سرخپوشان تهرانی نیز به یک پیروزی پرگل برابر ماشین سازی دست پیدا کردند تا همچنان گزینه اصلی قهرمانی در بیستمین دوره لیگ برتر باشند و در دو هفته آینده در صورت پیروزی برابر حریفان خود بدون توجه به نتایج دیدارهای سپاهان عنوان قهرمانی را به خود اختصاص دهند.در یکی از دیداری مهم انتهای جدول هم تیم سایپا با شکست برابر گل گهر یک قدم دیگر به سقوط نزدیک شد. البته که ذوب آهن هم با شکست برابر نساجی همچنان در منطقه خطر جدی قرار دارد.* استقلال یک - نفت مسجدسلیمان صفر* ماشین سازی صفر - پرسپولیس ۵* ذوب آهن یک - نساجی ۲* گل گهر یک - سایپا صفر* آلومینیوم یک - تراکتور ۳* صنعت نفت یک - مس رفسنجان یک* پدیده مشهد صفر - سپاهان یک* پیکان یک - فولاد یکدر پایان هفته بیست و هشتم رقابت های لیگ برتر تیم فوتبال پرسپولیس با 61 امتیاز همچنان در صدر قرار دارد و سپاهان با دو امتیاز کمتر در تعقیب صدرنشین است. در انتهای جدول هم سقوط ماشین سازی قطعی شده و سایپا با شکستی که برابر گل گهر متحمل شد گزینه دوم برای سقوط است.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیس نزدیک به جام، سپاهان در تعقیب/ سایپا در سرازیری افتاد! - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×