روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • مهر
  • تاخیر در پرواز پرسپولیس به عربستان/بازیکنان از هواپیما پیاده شدند - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

موضوع: تازه ترین ها منبع: مهر
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تاخیر در پرواز پرسپولیس به عربستان/بازیکنان از هواپیما پیاده شدند - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

تاخیر در پرواز پرسپولیس به عربستان/بازیکنان از هواپیما پیاده شدند - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

در حالی که قرار بود کاروان تیم پرسپولیس پیش از ظهر امروز تهران را به مقصد ریاض ترک کند اما هنوز این پرواز انجام نشده است.

در حالی که قرار بود کاروان تیم پرسپولیس پیش از ظهر امروز تهران را به مقصد ریاض ترک کند اما هنوز این پرواز انجام نشده است. به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال پرسپولیس قرار بود ساعت ۱۱:۳۰ امروز با پرواز اختصاصی از فرودگاه مهرآباد راهی کشور عربستان شود.پرسپولیس ساعت ۲۱:۳۰ شنبه هفته آینده در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف الهلال می رود. این بازی در ورزشگاه فیصل بن فهد برگزار می شود.در حالی که حتی خبر پرواز پرسپولیس به سمت عربستان روی خروجی رسانه ها قرار گرفته بود اما این اتفاق در نهایت رخ نداد و سرخپوشان که حتی سوار هواپیما شده بودند، با عدم هماهنگی برای پرواز به ریاض عربستان روبرو شدند.گفته می شود هنوز اجازه پرواز به مقصد عربستان به تیم پرسپولیس داده نشده است.از این رو مسئولان باشگاه پرسپولیس از طریق امور بین الملل خود در حال برطرف کردن این ناهماهنگی هستند تا بتوانند در اولین فرصت مجوز پرواز را پیدا کنند.بازیکنان پرسپولیس بعد از پیاده شدن از هواپیما، به سالن تشریفات فرودگاه مهرآباد رفتند و قرار است ناهار را همان جا صرف کنند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تاخیر در پرواز پرسپولیس به عربستان/بازیکنان از هواپیما پیاده شدند - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×