روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • مهر
  • اعلام پروتکل‌های بهداشتی بازی پرسپولیس با الهلال در عربستان - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

موضوع: تازه ترین ها منبع: مهر
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " اعلام پروتکل‌های بهداشتی بازی پرسپولیس با الهلال در عربستان - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

اعلام پروتکل‌های بهداشتی بازی پرسپولیس با الهلال در عربستان - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

پروتکل های بهداشتی دیدارهای مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در کشور عربستان مشخص شد.

پروتکل های بهداشتی دیدارهای مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در کشور عربستان مشخص شد. به گزارش خبرنگار مهر، مرحله یک چهارم نهایی مسابقات لیگ قهرمانان ۲۰۲۱ آسیا روز شنبه هفته بعد با انجام دو مسابقه در کشور عربستان پیگیری می شود.در این مرحله، تیم النصر عربستان میزبان الوحده امارات است و الهلال هم از پرسپولیس ایران میزبانی می کند.روزنامه الریاضیه عربستان با اشاره به پروتکل های بهداشتی این دیدارها اعلام کرد که هر یک از تیم ها در هتلی جداگانه مستقر خواهند شد و علاوه بر این، نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا و ناظران هم در هتلی دیگر حضور دارند.بر اساس این دستورالعمل ها، هر چهار باشگاه قبل از مسابقه تست کرونا می دهند و هر بازیکن و عضوی که تستش مثبت شود، مجبور به ترک اردوی تیم می شود.علاوه بر این، هیچکدام از اعضای تیم ها و باشگاه ها حق ندارند از محل اقامت خود به جز در استادیوم، محل تمرین و نشست خبری حضور یابند و هرکسی که این امر را نقض کند، مشمول جریمه های AFC خواهد شد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " اعلام پروتکل‌های بهداشتی بازی پرسپولیس با الهلال در عربستان - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×