روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • مهر
  • پرسپولیس به جای ریاض در تهران تمرین کرد! - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

موضوع: تازه ترین ها منبع: مهر
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیس به جای ریاض در تهران تمرین کرد! - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

پرسپولیس به جای ریاض در تهران تمرین کرد! - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

تمرین تیم فوتبال پرسپولیس امروز در کمپ تیم های ملی و با حضور مهدی مهدوی کیا برگزار شد.

تمرین تیم فوتبال پرسپولیس امروز در کمپ تیم های ملی و با حضور مهدی مهدوی کیا برگزار شد. به گزارش خبرنگار مهر، تمرین تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت ۱۱:۳۰ در کمپ تیم های ملی آغاز شد.پرسپولیس که آماده دیدار با الهلال در لیگ قهرمانان آسیا می شود و روز شنبه با این تیم دیدار می کند، قرار بود روز گذشته عازم عربستان شود اما در نهایت پرواز آنها به ریاض محقق نشد.از این روز تمرین امروز در ایران و در کمپ تیم های ملی برگزار شد.طبق اعلام سایت باشگاه پرسپولیس، پیش از شروع تمرین یک جلسه فنی برگزار شد و کادر فنی نکات لازم را از روی تصاویر ویدئویی به بازیکنان انتقال داد.تمرین با گرم کردن بدن ها زیر نظر مربی بدنساز تیم آغاز شد و پس از آن، آقا وسط در قالب سه گروه در برنامه بود. مرور کارهای تاکتیکی و فوتبال هدفمند، بخش بعدی تمرین بود که با جدیت کامل در دستور کار قرار گرفت که طی آن یحیی گل محمدی در میانه زمین حضور یافت و نکات لازم را به بازیکنان انتقال داد و تاکید داشت که برنامه های کادر فنی توسط بازیکنان به درستی اجرا شود.مرکز تیم های ملی با مدیریت علیرضا امامی فر، همکاری خوبی با پرسپولیس داشت و کلیه امکانات مورد نیاز را در اختیار تیم قرار داد.تمرین حدود ۷۵ دقیقه به طول انجامید و تمام بازیکنان بدون مشکل و با شادابی و انرژی کامل در تمرینات گروهی شرکت داشتند.مهدی مهدوی کیا، سرمربی تیم ملی امید و امامی فر مدیر آکادمی فدراسیون در اواخر تمرین سرخپوشان در کنار زمین حاضر شدند و با کادر فنی و بازیکنان خوش و بش کردند.این دو پیشکسوت پرسپولیس برای سرخپوشان در بازی حساس روز شنبه آرزوی موفقیت کردند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیس به جای ریاض در تهران تمرین کرد! - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×