روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • مهر
  • پرسپولیس مقابل قعرنشین لیگ متوقف شد/ استقلال با پدیده در صدر ماند - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

موضوع: تازه ترین ها منبع: مهر
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیس مقابل قعرنشین لیگ متوقف شد/ استقلال با پدیده در صدر ماند - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

پرسپولیس مقابل قعرنشین لیگ متوقف شد/ استقلال با پدیده در صدر ماند - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

تیم فوتبال پرسپولیس در هفته چهاردهم لیگ برتر برابر پدیده متوقف شد تا فرصت بزرگی را برای رسیدن به صدر جدول از دست بدهد.

به گزارش خبرنگار مهر، در یکی از بازی های هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال که امروز شنبه آغاز شد، تیم های پرسپولیس و پدیده مشهد به مصاف هم رفتند. این بازی در نهایت با نتیجه تساوی یک - یک ‏‬به پایان رسید.در این مسابقه که از ساعت ۱۵ در ورزشگاه ثامن مشهد آغاز شد، مسعود زائر (۳۱- گل به خودی) برای پرسپولیس و وحید امیری (۴۵- گل به خودی) برای پدیده گلزنی کردند.به این ترتیب پرسپولیس ۲۹ امتیازی شد و با یک بازی بیشتر و تفاضل گل کمتر نسبت به استقلال از رسیدن به صدر جدول بازماند. پدیده هم که پیش از این با سه امتیاز در قعر جدول قرار داشت، با این تساوی چهار امتیازی باقی ماند و از رده شانزدهم تکان نخورد.ترکیب پرسپولیس و پدیده؛ نیمکت نشینی سیدجلال حسینیپرسپولیس در این بازی با ترکیب حامد لک، فرشاد فرجی، علی نعمتی، سعید آقایی، مهدی شیری (۷۸ - مهدی شیری)، کمال کامیابی نیا، میلاد سرلک، سیامک نعمتی، مهدی ترابی، وحید امیری و عیسی آل کثیر (۵۲ - مهدی عبدی) بازی کرد.پدیده هم با سعید جلالی راد، محمد حسین حیدری، محمد احسان حسینی، مجتبی بیژن، صادق صادقی (۷۹ - میلاد کمندانی)، علی طاهران، مهرداد بایرامی (۶۵ - امیرحسین نعمتی)، مهدی شریفی (۶۱ - محمد محمدزاده) حسام پورهاشم، مسعود زائر و رحمان جعفری (۷۹ - معراج پورتقی) مقابل پرسپولیس به میدان آمد. عکس تیمی بازیکنان پرسپولیستساوی در نیمه نخست با دو گل به خودیپرسپولیس در نیمه نخست نسبت به پدیده بازی هجومی تری را به نمایش گذاشت و چند بار تا محوطه جریمه پدیده پیش رفت. عیسی آل کثیر یک بار در دقیقه ۹ و یک بار در دقیقه ۱۲ صاحب موقعیت شد اما در گلزنی موفق عمل نکرد.پرسپولیس در دقیقه ۳۱ صاحب یک ضربه کاشته شد و مسعود زائر بازیکن تیم پدیده با یک ضربه سر به اشتباه دروازه تیم خودی را باز کرد. پرسپولیس این برتری خود را تا دقیقه آخر نیمه نخست حفظ کرد اما در شرایطی که همه در انتظار شنیدن سوت پایان نیمه از سوی محمدحسین زاهدی فر داور مسابقه بودند، این بار نوبت تیم پدیده بود که در موقعیتی مشابه و این بار با ضربه سر وحید امیری (بازیکن پرسپولیس) با گل به خودی کار را در دقیقه ۴۵ به تساوی بکشد. شادی گل بازیکنان پرسپولیسنیمه دوم؛ نمایش ضعیف پرسپولیسپرسپولیس در نیمه دوم برای به ثمر رساندن گل دوم جلو کشید. عیسی آل کثیر مهاجم پرسپولیس در این نیمه مصدوم شد و در دقیقه ۵۲ جای خود را به مهدی عبدی داد. سرخپوشان در این نیمه هم بر بازی تسلط داشتند اما در خلق موقعیت صد درصد گل ناکام ماندند. حملات پرسپولیس با دفاع فشرده پدیده و دوندگی زیاد بازیکنان این تیم راه به جایی نبرد.یکی از فرصتهای خوب پرسپولیس در دقیقه ۷۷ به دست آمد؛ جایی که سیامک نعمتی در یک رفت و برگشت در محوطه جریمه پدیده صاحب توپ شد اما ضربه او بعد از برخورد با مدافع پدیده راهی کرنر شد. پدیده هم که روی ضد حملات پرسپولیس و استفاده از فضای پشت مدافعان این تیم برنامه داشت، نتوانست به گل دوم برسد تا بازی با نتیجه تساوی یک - یک به پایان برسد.اخطاری های مسابقهمحمدحسین زاهدی فر داور مسابقه در این دیدار به مهرداد بایرامی، معراج پورتقی، سعید جلالی راد، احسان حسینی و مسعود زائر از پدیده و سعید آقایی از پرسپولیس کارت زرد نشان داد. البته زائر در دقیقه ۹۲ و حسینی در دقیقه ۹۴ با دریافت کارت زرد دوم از زمین مسابقه اخراج شدند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیس مقابل قعرنشین لیگ متوقف شد/ استقلال با پدیده در صدر ماند - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×