روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • مهر
  • پرسپولیس پیشرفت دارد/ چرا کسی افتضاح حذف را به روی خودش نمی آورد؟ - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

موضوع: تازه ترین ها منبع: مهر
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیس پیشرفت دارد/ چرا کسی افتضاح حذف را به روی خودش نمی آورد؟ - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

پرسپولیس پیشرفت دارد/ چرا کسی افتضاح حذف را به روی خودش نمی آورد؟ - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: روند رو به رشد پرسپولیس کاملا محسوس است و این تیم پیشرفت می کند.

محمد پنجعلی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره تساوی یک - یک پرسپولیس مقابل پدیده مشهد در هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال ایران گفت: دو ایراد بزرگ در این تساوی برای پرسپولیس وجود داشت که اتفاقاً هیچ کدام هم ربطی به تاکتیک های کادر فنی پرسپولیس نداشت. اولین عامل زمین خراب مسابقه بود. برایم عجیب است که چرا نباید بازی در ورزشگاه امام رضا (ع) برگزار شود؟ نکته دوم هم بازی کاملاً دفاعی حریف بود که کار را برای پرسپولیس پیچیده و سخت کرد. وقتی یک تیم دفاع می کند کار را برای پرسپولیس سخت تر می کند.پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس افزود: قبول دارم پرسپولیس در این بازی کمتر روی دروازه حریف ایجاد موقعیت می کرد اما نکته ای که در بازی پرسپولیس همچنان امیدوار کننده است سرعت بالای بازی این تیم است. آنها خیلی خوب در زمین می جنگند و پا پس نمیکشند. روحیه بردن در تیمی وجود دارد که خواسته اند سال ها در اوج باقی بمانند.وی هرگونه انتقاد از عملکرد فنی بازیکنانی که در تابستان به جمع سرخپوشان اضافه شدند را رد کرد و گفت: به نظرم پرسپولیس روند پیشرفت خود را طی می کند. آنها می توانند در آینده حرف های بیشتری برای گفتن داشته باشند. پرسپولیس کاملاً در مسیر رشد قرار دارد.پنجعلی درباره ایجاد دوباره فاصله سه امتیازی استقلال به عنوان صدرنشین با پرسپولیس یادآور شد: باز هم زود است بخواهیم درباره قهرمانی یا ضعف پرسپولیس صحبت کنیم. مطمئن هستم پرسپولیس باز هم قدرت اول فوتبال ایران محسوب می شود.کاپیتان پیشین پرسپولیس درباره حذف سرخابی ها از لیگ قهرمانان آسیا به دلیل عدم دریافت مجوز حرفه ای گفت: هنوز نمی دانم چرا باید به این راحتی با چنین مسأله ای برخورد شود. اعتبار فوتبال باشگاهی ایران لطمه بزرگی دیده است اما هیچکس به روی خودش نمی آورد. واقعاً چه اتفاق بدتری قرار بود بیافتد که نیفتاده است؟ مشکل استقلال و پرسپولیس برای یک سال و دوسال نیست بلکه از ریشه به بیراهه رفته است.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیس پیشرفت دارد/ چرا کسی افتضاح حذف را به روی خودش نمی آورد؟ - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×