روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • مهر
  • زنگ خطرهایی که برای پرسپولیس به صدا درآمد/یک امیدواری نسبت به قبل - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

موضوع: تازه ترین ها منبع: مهر
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " زنگ خطرهایی که برای پرسپولیس به صدا درآمد/یک امیدواری نسبت به قبل - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

زنگ خطرهایی که برای پرسپولیس به صدا درآمد/یک امیدواری نسبت به قبل - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

عملکرد تیم فوتبال پرسپولیس نشان می دهد این تیم با وجود ارائه فوتبال مالکانه در گلزنی مشکل دارد که اگر سرمربی سرخپوشان نتواند این مشکل را برطرف کند در نیم فصل دوم مشکلات بیشتری خواهد داشت.

عملکرد تیم فوتبال پرسپولیس نشان می دهد این تیم با وجود ارائه فوتبال مالکانه در گلزنی مشکل دارد که اگر سرمربی سرخپوشان نتواند این مشکل را برطرف کند در نیم فصل دوم مشکلات بیشتری خواهد داشت.به گزارش خبرنگار مهر، تساوی تیم فوتبال پرسپولیس مقابل پدیده مشهد در هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال بار دیگر فاصله سرخپوشان پایتخت را با استقلال به سه امتیاز رساند تا شاگردان فرهاد مجیدی با خیال راحت بیشتری به صدر جدول تکیه کنند.تساوی یک - یک سرخپوشان در حالی رقم خورد که گل زده و خورده آنها، گل به خودی محسوب می شد تا شاگردان یحیی گل محمدی در امر گلزنی بار دیگر ضعف داشته باشند.بهترین دروازه بان یحیی بدون شوت، گل خورد!حامد لک در روزی که هیچ شوتی به سمت دروازه پرسپولیس زده نشد، گل خورد! اشتباه وحید امیری در دفع توپ باعث شد تا دروازه پرسپولیس در ثانیه های پایانی نیمه اول باز شود اما لک در تمام مدت بازی، کم اثر ترین بازیکن زمین بود چون تقریباً هیچ کار دیگری جز شروع مجدد بازی از کنار دروازه خود نداشت.یحیی گل محمدی که حامد لک را بهترین انتخاب خود برای ایستادن در چارچوب دروازه این تیم معرفی کرده بود دهمین گل خود را دریافت کرد تا نشان دهد قرار نیست همچون سال گذشته درخشش ویژه ای برای پرسپولیس داشته باشد.گل نزن مثل مهاجمان پرسپولیسبیستمین گل فصل پرسپولیس روی گل به خودی احسان حسینی مدافع پدیده مشهد رقم خورد تا عیسی آل کثیر که از ابتدا در ترکیب حضور داشت و همچنین مهدی عبدی که به عنوان تعویضی وارد زمین شد نتوانند گلی به ثمر برسانند. عدم موفقیت بازیکنان خط حمله پرسپولیس در حالی رقم خورد که این تیم در جریان بازی با پدیده، ۱۲ شوت به سمت دروازه داشت اما هیچیک به تور دروازه پدیده نچسبید.ضعف در نبرد تن به تنبازی مالکانه پرسپولیس در تساوی مقابل پدیده نیز مشخص بود اما بازیکنان این تیم در نبردهای مستقیم با حریف آمار خوبی نداشتند. پرسپولیس در ۴۷ درصد موقعیت های رو در رو توپ را از دست داد تا در بازی تهاجمی خود با مشکل در پشت محوطه جریمه حریف روبرو شود.سبقت استقلال از بی دقتی پرسپولیسعدم موفقیت مهاجمان پرسپولیس در روزی اتفاق افتاد که استقلال تهران سه گل به مس رفسنجان زد تا آمار بهترین خط حمله لیگ برتر نیز تا پایان هفته چهاردهم را استقلال بگیرد. شاگردان فرهاد مجیدی با ۲۱ گل زده و کسب ۳۲ امتیاز در صدر جدول حضور دارند. این در حالی است که پرسپولیس ۲۹ امتیاز با ۲۰ گل زده از خود ثبت کرده است.امیدواری یحیی به مقایسه با قهرمانی هاپرسپولیس نسبت به فصل گذشته امتیازات بیشتری را تا پایان چهاردهمین بازی خود در لیگ برتر کسب کرده است. این تیم در فصل گذشته ۲۷ امتیاز در مدت مشابه با فصل جاری داشت که می تواند این تیم را بار دیگر در ساحل آرامش برای رقابت با استقلال تهران در مسیر کسب قهرمانی در پایان فصل قرار دهد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " زنگ خطرهایی که برای پرسپولیس به صدا درآمد/یک امیدواری نسبت به قبل - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×