روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • مهر
  • پیشنهاد اماراتی‌ها به دو بازیکن با تجربه پرسپولیس و جواب رد سرخها - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

موضوع: تازه ترین ها منبع: مهر
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پیشنهاد اماراتی‌ها به دو بازیکن با تجربه پرسپولیس و جواب رد سرخها - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

پیشنهاد اماراتی‌ها به دو بازیکن با تجربه پرسپولیس و جواب رد سرخها - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

دو بازیکن باتجربه پرسپولیس تصمیم خود را مبنی بر ادامه حضور در جمع شاگردان یحیی گل محمدی تا پایان فصل گرفتند.

دو بازیکن باتجربه پرسپولیس تصمیم خود را مبنی بر ادامه حضور در جمع شاگردان یحیی گل محمدی تا پایان فصل گرفتند.به گزارش خبرنگار مهر، رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران هفته های پایانی نیم فصل خود را پشت سر می گذارد تا بار دیگر حاشیه های نقل و انتقالاتی سراغ بعضی بازیکنان بیاید.احمد نورالهی و مهدی قایدی دو بازیکن فصل گذشته پرسپولیس و استقلال بودند که در تابستان سال جاری با مجوز حضور دوباره بازیکنان ایرانی در لیگ فوتبال باشگاهی امارات به این کشور رفتند.عملکرد این دو بازیکن و همچنین علاقه تماشاگران فوتبال امارات به حضور بازیکنان ایرانی باعث شده تا پیشنهاداتی برای بعضی از بازیکنان نظیر کمال کامیابی نیا و مهدی ترابی از پرسپولیس مطرح شود.با این حال هر دو بازیکن مد نظر اماراتی ها به دلیل داشتن قرارداد با این تیم قصدی برای ترک پرسپولیس در نقل و انتقالات زمستانی ندارند و از مدیر برنامه های خود خواسته اند مذاکره با هر باشگاه دیگری را متوقف کنند.بنابراین دو هافبک باتجربه پرسپولیس تا پایان قرارداد فصل جاری خود در این تیم باقی می مانند تا در سال منتهی به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر برای ادامه فعالیت باشگاهی خود تصمیم گیری کنند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پیشنهاد اماراتی‌ها به دو بازیکن با تجربه پرسپولیس و جواب رد سرخها - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×