روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • مهر
  • بازگشت هافبک جوان پرسپولیس به تمرینات گروهی - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

موضوع: تازه ترین ها منبع: مهر
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " بازگشت هافبک جوان پرسپولیس به تمرینات گروهی - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

بازگشت هافبک جوان پرسپولیس به تمرینات گروهی - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

تیم فوتبال پرسپولیس پس از دیدار برابر پدیده در مشهد، شب گذشته به تهران بازگشت و امروز در دو گروه به تمرین و ریکاوری پرداخت.

تیم فوتبال پرسپولیس پس از دیدار برابر پدیده در مشهد، شب گذشته به تهران بازگشت و امروز در دو گروه به تمرین و ریکاوری پرداخت.به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان پایتخت که شب گذشته از مشهد به تهران رسیدند، امروز یکشنبه از ساعت ۱۱:۳۰ در ورزشگاه شهید کاظمی زیر نظر کادر فنی به تمرین و ریکاوری پرداختند.* پیش از شروع تمرین، یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس دقایقی برای بازیکنان صحبت کرد و نکات لازم در خصوص برنامه های پیش روی تیم را برای آنها تشریح کرد.* سپس بازیکنان به دو گروه تقسیم شدند. بازیکنان اصلی در بازی روز گذشته برابر پدیده، زیر نظر مربی بدنساز تیم با دویدن و انجام حرکات کششی و نرمشی ریکاوری کردند و راهی رختکن شدند.* سایر بازیکنان هم زیر نظر کادر فنی تمرین ۸۰ دقیقه ای و نسبتاً سنگینی را در برنامه داشتند و در بخش های مختلفی چون؛ پاسکاری های کوتاه و ترکیبی، حفظ توپ، حمله به دروازه و مینی فوتبال شرکت داشتند.* محمد شریفی امروز به تمرینات گروهی بازگشت و وحدت هنانوف هم زیر نظر مربی بدنساز تیم، برنامه های بدنسازی خود را انجام داد.* علی شجاعی، حامد پاکدل و امید عالیشاه نیز همچنان زیر نظر کادر پزشکی برنامه های اختصاصی خود را دنبال می کنند. عیسی آل کثیر هم که روز گذشته در بازی برابر پدیده با مصدومیت مواجه شده بود، امروز تمرین نکرد.تیم فوتبال پرسپولیس با تمرینات پیش روی خود آماده می شود تا روز پنجشنبه در بازی برابر فجر سپاسی از هفته پانزدهم به میدان برود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " بازگشت هافبک جوان پرسپولیس به تمرینات گروهی - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×