روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • مهر
  • رکورد منفی پرسپولیس/ بدترین «۱۰» برای قهرمان پنج ساله لیگ برتر - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

موضوع: تازه ترین ها منبع: مهر
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " رکورد منفی پرسپولیس/ بدترین «۱۰» برای قهرمان پنج ساله لیگ برتر - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

رکورد منفی پرسپولیس/ بدترین «۱۰» برای قهرمان پنج ساله لیگ برتر - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر فوتبال در حالی برای بازگشت به صدر جدول رقابت های فصل جاری لیگ تلاش می کند که آمار قابل قبولی در خط دروازه و دفاع ندارد.

مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر فوتبال در حالی برای بازگشت به صدر جدول رقابت های فصل جاری لیگ تلاش می کند که آمار قابل قبولی در خط دروازه و دفاع ندارد. به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال پرسپولیس در حالی خود را برای آخرین دیدار دور رفت رقابت های لیگ برتر آماده می کند که این تیم دهمین گل خود را در تساوی یک - یک در بازی قبلی مقابل پدیده مشهد دریافت کرد. قهرمان پنج دوره متوالی رقابت های لیگ برتر در حالی گل های خورده اش دو رقمی شد که حامد لک تنها دروازه بان مطمئن یحیی گل محمدی محسوب می شود.بوژیدار رادوشوویچ دروازه بان کروات پرسپولیس پس از دربی ۹۷ پایتخت، تصمیم به جدایی از پرسپولیس و ترک ایران گرفت تا حامد لک در کوران رقابت ها به تنها دروازه بان قابل اطمینان یحیی تبدیل شود.لک قبل از جدایی رادوشوویچ دو بار به نیمکت تیم تبعید شد تا شاید برای بازگشت به روزهای اوج خود شوک مثبتی بگیرد اما باز هم نتوانست انتظارات را برآورده کند تا شایعاتی درباره بازگشت علیرضا بیرانوند به پرسپولیس مطرح شود.حامد لک دهمین گل فصل پرسپولیس را در حالی دریافت کرد که این تیم در پنج قهرمانی قبلی خود هرگز در مدت زمان ۱۴ بازی به این عدد نرسیده بود.پرسپولیس در سه قهرمانی خود با برانکو ایوانکوویچ گل دهم را در هفته بیست و پنجم دریافت کرد. این تیم در لیگ برتر نوزدهم، گل خوردن های خود را هفته بیستم دو رقمی دید. همچنین فصل گذشته نیز دهمین گل را در هفته نوزدهم دریافت کرد.لک که هشت گل از ۱۰ گل فصل جاری پرسپولیس را دریافت کرده است در فصل گذشته توانسته بود به رکورد کلین شیت در ۱۷ بازی لیگ برتر برسد. البته علاوه بر لک نمی توان از تاثیر تغییرات خط دفاعی پرسپولیس و جدایی نفراتی چون کنعانی زادگان و شجاع خلیل زاده هم چشم پوشی کرد.محسن سیدی مربی پیشین سرخپوشان پایتخت در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره عدم تکرار موفقیت های فصل گذشته توسط حامد لک گفت: به نظرم او تمرکز کافی را مثل فصل قبل ندارد. حامد لک از جایگاه خود مطمئن شده بود و خیلی زود به سقفی که در پرسپولیس برای خودش ایجاد کرده بود رسید.وی درباره تأثیر رفتن بوژیدار رادوشوویچ در عملکرد لک تاکید کرد: هیچکس نمی تواند منکر توانایی های علیرضا بیرانوند شود. من همیشه به او افتخار می کنم اما یادم هست با او در دوران آقای «گابریل کالدرون» نیز طوری برخورد کردیم که احساس کند همواره رقیب دارد. رادوشوویچ را چندین بار در دروازه قرار دادیم تا بیرانوند بی انگیزه نشود.سیدی درباره اظهار نظر یحیی گل محمدی درباره اطمینان به حامد لک گفت: آقای گل محمدی با صحبت های خود نشان داد حرفه ای رفتار می کند. او دروازه بان اول تیم است و وظیفه هر مربی حمایت از حامد لک است. من فکر می کنم اگر حامد لک تمرکز خود را معطوف به هر بازی کند باز هم می تواند به روزهای اوج خود برگردد.مربی پیشین دروازه بان های پرسپولیس افزود: توانایی های حامد لک زیاد است اما قطعا پرسپولیس باید در نیم فصل فکری برای گلر دوم خود کند. رادو با توجه به قراردادی که دارد بهترین گزینه به نظر می آید اما اگر او به ایران برنگشت باید دروازه بان مطمئنی جایگزین شود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " رکورد منفی پرسپولیس/ بدترین «۱۰» برای قهرمان پنج ساله لیگ برتر - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×