روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • مهر
  • گل‌محمدی محرومیت پرسپولیس راتایید کرد/دلیل بازی ندادن به تاجیک‌ها - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

موضوع: تازه ترین ها منبع: مهر
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " گل‌محمدی محرومیت پرسپولیس راتایید کرد/دلیل بازی ندادن به تاجیک‌ها - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

گل‌محمدی محرومیت پرسپولیس راتایید کرد/دلیل بازی ندادن به تاجیک‌ها - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

اظهاراتی که سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد دلایل بازی ندادن به دو بازیکن تاجیکستانی این تیم داشت نشان داد محرومیت سرخپوشان به دلیل پرونده نیجریه ای قطعی شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال پرسپولیس در حالی خود را برای تقابل با فجرسپاسی شیراز آماده می کند که یحیی گل محمدی با وجود مصدومیت چهار بازیکن خود همچنان نمی تواند از منوچهر صفروف و وحدت هنانوف استفاده کند.بازیکنان تاجیکی سرخپوشان پایتخت که پس از تسویه باشگاه با گابریل کالدرون قرارداد خود را با سرخپوشان به ثبت رساندند و کارت بازی آنها را نیز دریافت کردند اما ابهام درباره مجوز این باشگاه برای ثبت قرارداد باعث شد تا گل محمدی از صفروف در سه بازی گذشته استفاده نکند.حالا با بهبود شرایط هنانوف یحیی گل محمدی خبر مربوط به محکومیت باشگاه پرسپولیس در پرونده کریستین اوساگونا را که خبرگزاری مهر، چندی پیش با عنوان: «پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس باز هم بسته شد» منتشر کرده بود، را تأیید کرد.سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست امروز خود قبل از دیدار با فجرسپاسی شیراز در پاسخ به اینکه چرا از تاجیک ها در ترکیب تیم استفاده نمی کند، گفت: می ترسیم از هنانوف و صفروف استفاده کنم چون هنوز درباره استفاده قانونی از آنها به ما جواب قطعی نداده اند.وی ادامه داد: خود باشگاه هم تردید دارد که آیا می توانیم از آنها استفاده کنیم یا نه. می ترسیم استفاده کنیم و حریفان شکایت کنند و بازی ها سه بر صفر به ضرر ما شود. وضعیت این دو بازیکن هنوز مشخص نشده است. از باشگاه می خواهیم بررسی کنند و جواب درست بدهند. سازمان لیگ گفته است اول باید پول اوساگونا را بدهیم.این در حالی است که باشگاه پرسپولیس پس از انتشار خبر از سوی خبرگزاری مهر، اعلام کرد هیچ نامه ای مبنی بر محرومیت دریافت نکرده است و باشگاه مشکلی برای ثبت قرارداد صفروف و هنانوف ندارد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " گل‌محمدی محرومیت پرسپولیس راتایید کرد/دلیل بازی ندادن به تاجیک‌ها - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×