روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • مهر
  • قرارداد صدری همچنان پابرجاست/ برخورد عجیب با رسانه های جمعی - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

موضوع: تازه ترین ها منبع: مهر
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " قرارداد صدری همچنان پابرجاست/ برخورد عجیب با رسانه های جمعی - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

قرارداد صدری همچنان پابرجاست/ برخورد عجیب با رسانه های جمعی - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس با فجر سپاسی شیراز با مشکل عجیب برای خبرنگاران و عکاسان همراه بود.

دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس با فجر سپاسی شیراز با مشکل عجیب برای خبرنگاران و عکاسان همراه بود.به گزارش خبرنگار مهر، دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس و فجر سپاسی شیراز ساعت ۱۷:۳۰ امروز در هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه آزادی برگزار شد.* یگان ویژه مستقر در ورزشگاه به دلیل اینکه کارت های خبرنگاران و عکاسان برای فصل جاری صادر نشده است مانع از ورود تعداد زیادی از آنها شد. همین موضوع اعتراض اهالی رسانه را به همراه داشت که با اعلام یگان ویژه طبق درخواست سازمان لیگ چنین اتفاقی رخ داد. این در حالی است مسئولان سازمان لیگ با وجود حضور در محل برخورد با خبرنگاران از این موضوع اظهار بی اطلاعی کردند.* رضا درویش مدیرعامل جدید پرسپولیس به همراه بیژن ذوالفقار نسب عضو هیأت مدیره سرخپوشان برای تماشای بازی در ورزشگاه حاضر شدند.* کارگزار باشگاه پرسپولیس که چند هفته قبل قرارداد خود با این باشگاه را در زمان مدیریت مجید صدری امضا کرده بود در جریان بازی امروز نیز امور مربوط به تبلیغات محیطی را بر عهده داشت.* بازیکنان پرسپولیس با پوشیدن پیراهنی که عکس عیسی آل کثیر روی آن بود به مهاجم خود که به تازگی رباط صلیبی پاره کرده روحیه دادند.* ماریو تات و ملادین مربیان تیم ملی ایران برای تماشای بازی دو تیم در ورزشگاه حضور داشتند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " قرارداد صدری همچنان پابرجاست/ برخورد عجیب با رسانه های جمعی - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×