روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • مهر
  • باید احساساتم را کنترل می‌کردم / از هواداران عذرخواهی می‌کنم - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

موضوع: تازه ترین ها منبع: مهر
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " باید احساساتم را کنترل می‌کردم / از هواداران عذرخواهی می‌کنم - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

باید احساساتم را کنترل می‌کردم / از هواداران عذرخواهی می‌کنم - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

اصفهان – بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: باید احساساتم را در هنگام تعویض کنترل می کردم و به خاطر رفتارم از هواداران عذرخواهی می کنم.

اصفهان – بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: باید احساساتم را در هنگام تعویض کنترل می کردم و به خاطر رفتارم از هواداران عذرخواهی می کنم.به گزارش خبرنگار مهر، رامین رضائیان شامگاه دوشنبه در نشست خبری پس از بازی با ذوب آهن اظهار داشت: متأسفانه تغییر آب و هوا در این بازی تأثیرگذار بود، هوای اصفهان سنگین بود.وی افزود: حال خوبی ندارم، به پرسپولیس آمدم تا کمک کنم پرسپولیس قهرمان شود، موقعیتی را از حاشیه زمین داشتیم از کادر فنی درخواست کردم تا قبل از تعویضم این موقعیت را من استفاده کنم چرا که تا قبل از این ما از این موقعیت ها به گل رسیده بودیم.بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: من از تعویض ناراحت نبودم و سو تفاهم پیش نیاید که من از تعویض ناراحت شدم.وی افزود: من باید احساسات خود را کنترل می کردم و اگر کادر فنی ناراحت شدند عذرخواهی می کنم.رضائیان گفت: من بابت رفتارم از هواداران عذرخواهی می کنم و به خاطر نتیجه ای که امروز گرفتیم ناراحتم.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " باید احساساتم را کنترل می‌کردم / از هواداران عذرخواهی می‌کنم - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×