روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • مهر
  • سرگردانی پرسپولیس برای میزبانی از سپاهان/ تبریز هم زیر بار نرفت! - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

موضوع: تازه ترین ها منبع: مهر
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " سرگردانی پرسپولیس برای میزبانی از سپاهان/ تبریز هم زیر بار نرفت! - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

سرگردانی پرسپولیس برای میزبانی از سپاهان/ تبریز هم زیر بار نرفت! - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

تیم فوتبال پرسپولیس در آستانه دیدار با سپاهان هنوز موفق نشده است که شهری را برای میزبانی از این دیدار انتخاب کند.

تیم فوتبال پرسپولیس در آستانه دیدار با سپاهان هنوز موفق نشده است که شهری را برای میزبانی از این دیدار انتخاب کند. به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال پرسپولیس در هفته بیست و هفتم لیگ برتر روز شنبه هفته آینده میزبان سپاهان است. باتوجه به رای کمیته انضباطی، این بازی باید در شهری خارج از تهران برگزار شود.پرسپولیس تاکنون برای برگزاری این بازی در چند شهر رایزنی کرده اما هنوز به نتیجه نهایی نرسیده است.حسن کامرانی فر دبیر کل فدراسیون فوتبال در این خصوص گفت: باتوجه به اینکه پرسپولیس میزبان است، چند جا را پیشنهاد داده است اما شهرهایی که پیشنهاد داده شدند، موافقت نکردند. آخرین بحث پرسپولیس، شهر تبریز بود که موافقت نکردند. منتظر هستیم پرسپولیس پیشنهاد جدیدی را بدهند.به گفته کامرانی فر، شهرهای مشهد، سیرجان، انزلی و تبریز حاضر به میزبانی از پرسپولیس نشده اند. وی گفت: هرکجا را پرسپولیس پیشنهاد داد، فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ همکاری کرد. چند روز دیگر بازی است. اینکه شهرها میزبانی را قبول نمی کنند از اختیارات ما خارج است.کامرانی فر همچنین بحث احتمالی میزبانی کرج را برای این مسابقه رد یا تایید نکرد و گفت: کرج به تهران نزدیک است و باتوجه به ظرفیت استادیوم شاید یک مقدار شرایط سخت باشد. شاید هم در نهایت کرج میزبان باشد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " سرگردانی پرسپولیس برای میزبانی از سپاهان/ تبریز هم زیر بار نرفت! - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×