روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • مهر
  • هافبک ملی پوش پرسپولیس در خطر از دست دادن جام جهانی - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

موضوع: تازه ترین ها منبع: مهر
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " هافبک ملی پوش پرسپولیس در خطر از دست دادن جام جهانی - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

هافبک ملی پوش پرسپولیس در خطر از دست دادن جام جهانی - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

هافبک ملی پوش پرسپولیس به طور قطع بازی های باقی مانده تیمش در رقابت های فصل جاری لیگ برتر را از دست می دهد.

به گزارش خبرنگار مهر، وحید امیری هافبک تیم فوتبال پرسپولیس پس از مصدومیت سعید آقایی در دقیقه ۳۶ دیدار با ذوب آهن اصفهان وارد میدان شد تا نقش تأثیر گذار خود را برای تغییر نتیجه بازی از شکست به تساوی ایفا کند.با این حال هافبک ملی پوش پرسپولیس در دقیقه ۸۸ بار دیگر دچار مصدومیت شدید از ناحیه کمر شد تا نتواند در دقایق پایانی برای این تیم بازی کند. شدت آسیب دیدگی امیری به حدی بود که او را با آمبولانس در اصفهان از ورزشگاه تا فرودگاه و سپس به تهران منتقل کردند تا مداوای او زیر نظر پزشک متخصص در تهران دنبال شود.آسیب دیدگی امیری به حدی است که پزشکان تصمیم گیری درباره عمل جراحی او را تا پایان هفته با کاهش التهاب وی خواهند گرفت اما به طور قطع نمی تواند تیمش را در چهار دیدار پایانی همراهی کند. بنابراین او در دیدار با سپاهان اصفهان، تراکتور، شهر خودرو و فجر سپاسی شیراز غیبت خواهد داشت.امیری در صورت عمل جراحی دیسک کمر خود بدون شک چهار ماه از میادین فوتبالی دور خواهد ماند تا بازیکن تأثیرگذار تیم ملی ایران در خطر از دست دادن جام جهانی قطر قرار بگیرد.این در حالی است که او یکی از بازیکنان اصلی دراگان اسکوچیچ در رقابت های مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ بود تا خیال اسکوچیچ را بابت داشتن وینگر چپ راحت کند.باید دید پزشکان درباره او چه تصمیمی را خواهند گرفت تا شانس بازگشت هرچه زودتر او به میادین فوتبالی افزایش پیدا کند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " هافبک ملی پوش پرسپولیس در خطر از دست دادن جام جهانی - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×