روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • مهر
  • سیرجان بازهم گزینه میزبانی دیدار پرسپولیس و سپاهان شد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

موضوع: تازه ترین ها منبع: مهر
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " سیرجان بازهم گزینه میزبانی دیدار پرسپولیس و سپاهان شد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

سیرجان بازهم گزینه میزبانی دیدار پرسپولیس و سپاهان شد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

ورزشگاه انقلاب کرج به دلیل عدم حضور تماشاگران به طور قطع میزبان دیدار پرسپولیس و سپاهان نخواهد بود.

ورزشگاه انقلاب کرج به دلیل عدم حضور تماشاگران به طور قطع میزبان دیدار پرسپولیس و سپاهان نخواهد بود.به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال پرسپولیس و سپاهان در حالی شنبه هفته آینده با حکم کمیته انضباطی باید در زمین بی طرف بازی کنند که هنوز تکلیف محل برگزاری این دیدار نامشخص است.سهیل مهدی مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره لغو برگزاری این دیدار در تبریز گفت: من هنوز هم نمی دانم چرا باشگاه پرسپولیس بدون هماهنگی با متولی برگزاری مسابقات عنوان کرد که ورزشگاه یادگار امام تبریز برای این دیدار میزان است؛ این در حالی است که تمام بازی ها نیاز به هماهنگی شورای تأمین استان های مربوطه دارد.مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال در خصوص شایعه برگزاری این دیدار بدون حضور تماشاگر در ورزشگاه انقلاب کرج تصریح کرد: به هیچ وجه این بازی دیگر در کرج برگزار نمی شود. مسئولان استان آذربایجان شرقی نیز با برگزاری بازی در تبریز به خاطر سفر احتمالی ریاست جمهوری مخالفت کردند.وی در پاسخ به این سئوال که آیا برگزاری بازی در سیرجان صحت دارد؟ یادآور شد: تمام کارها را برای برگزاری بازی در آنجا انجام داده ایم اما باز هم نظر نهایی را باید شورای تأمین استان مربوطه بدهد. هیچ مشکلی برای برگزاری بازی در آنجا نداریم و اگر اتفاق خاصی نیفتد قطعا امروز مکان برگزاری مسابقه پرسپولیس و سپاهان را اعلام می کنیم.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " سیرجان بازهم گزینه میزبانی دیدار پرسپولیس و سپاهان شد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×