روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • مهر
  • ریکاوری پرسپولیس پس از تساوی مقابل ذوب آهن - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

موضوع: تازه ترین ها منبع: مهر
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ریکاوری پرسپولیس پس از تساوی مقابل ذوب آهن - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

ریکاوری پرسپولیس پس از تساوی مقابل ذوب آهن - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

تیم فوتبال پرسپولیس پس از بازگشت از اصفهان، امروز در قالب دو گروه به تمرین و ریکاوری پرداخت.

تیم فوتبال پرسپولیس پس از بازگشت از اصفهان، امروز در قالب دو گروه به تمرین و ریکاوری پرداخت.به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان پایتخت پس از بازی برابر ذوب آهن، شب گذشته راهی تهران شدند و امروز از ساعت ۱۲:۳۰ در ورزشگاه شهید کاظمی در قالب دو گروه به تمرین و ریکاوری پرداختند.* بازیکنان اصلی در بازی برابر ذوب آهن، زیر نظر مربی بدنساز تیم ریکاوری کردند. سایر بازیکنان هم به مدت ۸۰ دقیقه زیر نظر کادر فنی تمرین کردند.* تمرین امروز سرخپوشان شامل؛ پاسکاری های کوتاه و ترکیبی، حفظ توپ در بخش کوچکی از زمین، استارت های سرعتی، ارسال از جناحین، حمله به دروازه، شوتزنی و فوتبال درون تیمی بود که انجام شد.* وحید امیری به دلیل مصدومیت از ناحیه کمر در این تمرین غایب بود. فرشاد فرجی کماکان زیر نظر کادر پزشکی تیم، برنامه های اختصاصی خود را انجام می دهد. سعید آقایی هم که در بازی مقابل ذوب آهن مصدوم شده بود، زیر نظر کادر پزشکی قرار دارد تا وضعیتش برای تمرینات آتی مشخص شود.* پرسپولیس خودش را برای بازی شنبه آینده برابر سپاهان از هفته بیست و هفتم مسابقات لیگ برتر آماده می کند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ریکاوری پرسپولیس پس از تساوی مقابل ذوب آهن - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×