روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • مهر
  • آماده باش گل‌محمدی به سه بازیکن نیمکت‌نشین - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

موضوع: تازه ترین ها منبع: مهر
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " آماده باش گل‌محمدی به سه بازیکن نیمکت‌نشین - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

آماده باش گل‌محمدی به سه بازیکن نیمکت‌نشین - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

کادرفنی پرسپولیس چاره ای جز ایجاد تغییر دوباره در ترکیب این تیم برای دیدار با سپاهان اصفهان ندارد.

کادرفنی پرسپولیس چاره ای جز ایجاد تغییر دوباره در ترکیب این تیم برای دیدار با سپاهان اصفهان ندارد.به گزارش خبرنگار مهر، دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس و سپاهان اصفهان از ساعت ۲۱:۵۰ فردا شنبه با حکم کمیته انضباطی در زمین بی طرف برگزار می شود.دیدار حساس هفته بیست و هفتم رقابت های لیگ برتر در حالی در سیرجان برگزار می شود که سرخپوشان پایتخت بار دیگر با تغییر اجباری در ترکیب خود به میدان می روند.مصدومیت و محرومیت های متوالی در پرسپولیس باعث شده تا یحیی گل محمدی در چهار بازی گذشته خود نتواند تمام بازیکنان را در اختیار داشته باشد. آسیب دیدگی وحید امیری و سعید آقایی باعث ایجاد تغییر در ترکیب شنبه شب پرسپولیس می شود تا گل محمدی به سیامک نعمتی و علی شجاعی برای بازگشت به ترکیب این تیم آماده باش بدهد.فشردگی بازی های لیگ برتر باعث خستگی برخی بازیکنان پا به سن گذاشته پرسپولیس شده است تا احتمال استراحت آنها برای تقابل با زردپوشان اصفهانی وجود داشته باشد. ضمن اینکه تغییر استراتژی گل محمدی می تواند بار دیگر کمال کامیابی نیا را به ترکیب این تیم باز گرداند.تصمیمات نهایی در خصوص ترکیب اصلی پرسپولیس پس از تمرین شامگاه امروز این تیم در سیرجان گرفته می شود تا یحیی گل محمدی بتواند ۱۱ مرد اصلی خود را برای جدال حساس با سپاهان مشخص کند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " آماده باش گل‌محمدی به سه بازیکن نیمکت‌نشین - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×