روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • مهر
  • دو بازیکن امید در تیررس بزرگسالان پرسپولیس - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

موضوع: تازه ترین ها منبع: مهر
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " دو بازیکن امید در تیررس بزرگسالان پرسپولیس - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

دو بازیکن امید در تیررس بزرگسالان پرسپولیس - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس خواستار حضور مستمر دو بازیکن تیم امید برای تمرین در بزرگسالان شد تا آنها را آماده حضور در لیگ برتر فصل پیش رو کند.

به گزارش خبرنگار مهر، اصرارهای یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس برای جذب هافبک دفاعی و مهاجم جدید تاکنون از سوی رضا درویش نادیده گرفته شده است تا این مربی چاره ای جز جذب بازیکن از امیدهای پرسپولیس نداشته باشد.گل محمدی قصد دارد هافبک دفاعی مورد نظر خود را با توجه به اینکه تنها کمال کامیابی نیا را برای این پست در اختیار دارد از بین زیر ۲۳ ساله های تیم امید انتخاب کند. او همچنین با توجه به کمبود مهاجم در بزرگسالان پرسپولیس که با مصدومیت مهدی عبدی و حامد پاکدل نیز همراه شده است قصد دارد به زودی مهاجم جدید تیمش را نیز از بین بازیکنان رده امید انتخاب کند.سرمربی سرخپوشان پایتخت در حالی خواهان حضور بازیکنان رده امید تیمش شده است که درویش همچنان نسبت به جذب گزینه های خارجی موردنظر گل محمدی توجه نمی کند.این در حالی است که مدیرعامل پرسپولیس با جذب علیرضا بیرانوند، مرتضی پورعلی گنجی، سروش رفیعی، سعید صادقی، گئورگی گولسیانی، محمد مهدی احمدیو دانیال اسماعیلی فر شروعی طوفانی داشت اما در ادامه خبری از جذب گزینه های مورد نظر سرمربی تیم نبود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " دو بازیکن امید در تیررس بزرگسالان پرسپولیس - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×