روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • مهر
  • راهکار ۱۲۰ میلیارد تومانی برای پرسپولیس/ وامی که فرشته نجات شد! - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

موضوع: تازه ترین ها منبع: مهر
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " راهکار ۱۲۰ میلیارد تومانی برای پرسپولیس/ وامی که فرشته نجات شد! - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

راهکار ۱۲۰ میلیارد تومانی برای پرسپولیس/ وامی که فرشته نجات شد! - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

باشگاه پرسپولیس پس از واریز پول حاصل از فروش عرضه اولیه سهام خود وام سنگینی را دریافت کرد تا بتواند چند بازیکن مطرح را به خدمت بگیرد.

به گزارش خبرنگار مهر، باشگاه پرسپولیس قبل از شروع نقل و انتقالات تابستانی خود توانست به ۳۵۰ میلیارد تومان درآمد حاصل از فروش عرضه اولیه سهام باشگاه دست پیدا کند.با این حال رضا درویش مدیرعامل سرخپوشان برای صرف هزینه های جاری از طریق این مبلغ، سراغ سپرده گذاری این مبلغ در یکی از بانک های کشور رفت تا بتواند وام کلان دریافت کند.درویش پس از واریز ۳۵۰ میلیارد تومان به حساب این بانک، توانست وام ۱۲۰ میلیارد تومانی دریافت کرده و آن را برای هزینه های نقل و انتقالات تابستانی و امور جاری صرف کند.مبلغ قابل توجهی که بازپرداخت آن از محل سود ۶ میلیارد تومانی مربوط به عرضه اولیه سهام که در بانک قرار داده شده است پرداخت می شود.مدیرعامل باشگاه پرسپولیس توانست با ۱۲۰ میلیارد تومان توانست ضمن حفظ بازیکنانی همچون مهدی ترابی و میلاد سرلک سراغ علیرضا بیرانوند، مرتضی پورعلی گنجی، گئورگی گولسیانی، سعید صادقی، سروش رفیعی، محمد مهدی احمدی و دانیال اسماعیلی فر رفته و آن ها را سرخ پوش کند.بخشی از این مبلغ نیز صرف پرداخت مطالبات آنتونی استوکس، تسویه با باشگاه کورتریک بلژیک، احمد نورالهی و سایر طلبکاران قدیمی پرسپولیس شده است تا از مبلغ وام مقدار ناچیزی باقی مانده و درویش توان تسویه کامل با طلبکاران قدیمی و بازیکنان فصل گذشته را نداشته باشد.از سوی دیگر درویش در حالی اقدام به واریز پول سود سهام باشگاه کرده است که هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس ناقص است و پرسپولیس برای اینکه بتواند وام ۱۲۰ میلیارد تومانی اش را تسویه کند فعلاً سود ۶ میلیارد تومانی حاصل از سپرده ۳۵۰ میلیارد تومانی را صرف این موضوع می کند.در این بین مشخص نیست اگر باشگاه بخواهد اصل پول موجود در بانک را برداشت کند چگونه توان پرداخت اقساط وام خود را خواهد داشت.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " راهکار ۱۲۰ میلیارد تومانی برای پرسپولیس/ وامی که فرشته نجات شد! - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×