روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • مهر
  • از هفته اول تا هفته آخر؛ پراکندگی دعواهای استقلال در طول فصل - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

موضوع: تازه ترین ها منبع: مهر
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " از هفته اول تا هفته آخر؛ پراکندگی دعواهای استقلال در طول فصل - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

از هفته اول تا هفته آخر؛ پراکندگی دعواهای استقلال در طول فصل - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

با قرعه کشی بیست و دومین دوره رقابت های لیگ برتر مشخص شد تیم استقلال کارش را در این فصل با سپاهان آغاز و با تراکتور به پایان می رساند.

به گزارش خبرنگار مهر، قرعه کشی بیست و دومین دوره از رقابتهای لیگ برتر برگزار شد و ۱۶ تیم حاضر در این مسابقات حریفان خود را در هفته های مختلف این مسابقات شناختند. تیم استقلال مدافع عنوان قهرمانی که چند روزی است تمرینات آماده سازی اش را در کشور ترکیه برگزار می کند، در هفته اول این رقابت ها با سپاهان دیدار می کند و در هفته آخر با تراکتور که این قرعه نشان می دهد آبی پوشان آغاز و پایان سختی در این فصل از رقابت ها دارند.شاید یکی از جذابیت های این فصل تقابلجالب توجهساپینتو و مورایس سرمربیان جدید استقلال و سپاهان در همان هفته اول باشد که این دو مربی تازه وارد و پر آوازه به لیگ برتر می توانند برای یکدیگر و سایر تیم های لیگ خط و نشان کشیده و از همان روز اول مدعی بودنشان را ثابت کنند.اگر برای استقلال ۵ بازی دشوار در این فصل از رقابتها در نظر بگیریم، باید گفت به جز پرسپولیس و سپاهان، تراکتور، گل گهر و فولاد هم تیم هایی هستند که می توانند حریفان سرسختی در این فصل برای آبی پوشان باشند.شاگردان ساپینتو لیگ را با یک جنگ اساسی با سپاهان مدعی آغاز می کنند و پس از آن ۵ هفته کم تلاطم را مقابل ملوان، مس، نفت مسجد سلیمان، پیکان و نساجی خواهند داشت تا بعد از آن برای دو دیدار دشوار مقابل دو حریف جدی آماده شوند. آبی پوشان در هفته های هفتم و هشتم با گل گهر و فولاد دیدار می کنند که اساساً رویارویی با تیم هایی که هدایت آنها بر عهده امیر قلعه نویی و جواد نکونام است نمی تواند بازی های روانی برای آنها محسوب شود.شاگردان ساپینتو سپس ۳ هفته نسبتاً آرام را پس از تقابل با فولاد در پیش دارند تا برای جنگ اصلی نیم فصل اول مقابل پرسپولیس در هفته دوازدهم آماده شوند و پس از آن با دو بازی نه چندان دردسر ساز مقابل صنعت نفت و مس رفسنجان، به استقبال دیدار دشوار و حساس مقابل تراکتور می روند.با اینکه روند و نتیجه هیچ بازی را در فوتبال از پیش نمی توان پیش بینی کرد، اما قبل از شروع فصل و روی کاغذ می توان ۵ تیم پرسپولیس، سپاهان، گل گهر، فولاد و تراکتور را جدی ترین رقبای مدافع عنوان قهرمانی در فصل جدید دانست و شاید مهم ترین بازی های استقلال مقابل این تیم ها باشد که ۵ بازی با این ۵ تیم در طول فصل پراکنده شده است.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " از هفته اول تا هفته آخر؛ پراکندگی دعواهای استقلال در طول فصل - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×