روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • مهر
  • کاشیما درحدی نیست که در تهران گل نخورد/ نقش هواداران خیلی مهم است - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

موضوع: تازه ترین ها منبع: مهر
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " کاشیما درحدی نیست که در تهران گل نخورد/ نقش هواداران خیلی مهم است - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

کاشیما درحدی نیست که در تهران گل نخورد/ نقش هواداران خیلی مهم است - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس ضمن اشاره به اهمیت تشویق هواداران در بازی مقابل کاشیماآنتلرز گفت: اگر بازیکنان پرسپولیس قدردان موقعیت هایشان باشند می توانند پیروز شوند.

مرتضی فنونی زاده در گفت وگو با خبرنگار مهر درباره اهمیت دیدار برگشت پرسپولیس مقابل کاشیما آنتلرز ژاپن گفت: نتایج قبلی این تیم در بازی های حذفی، می تواند هوادار را امیدوار به بازگشت کند. چون پرسپولیس مقابل تیم های قطری و اماراتی نشان داده که هر لحظه بوی گل می دهد.پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: با این حال من فکر می کنم کاشیما آنتلرز در حدی نیست که در تهران گل نخورد. تیم های قطری با بازیکنان میلیاردی خودشان نتوانستند زیر فشار هواداران پرسپولیس در ورزشگاه آزادی دوام بیاورند.وی در خصوص تاکتیک احتمالی سرخپوشان در این بازی افزود: تاکتیک پرسپولیس و حتی ترکیب این تیم کاملاً مشخص است. در همین بازی رفت فینال، بازیکنان جوان نیمکت نشین شده بودند. بنابراین نباید منتظر سورپرایز از جانب برانکو بود. او واقعا دستش خالی است. مهاجمان پرسپولیس باید هر وقت در محوطه ۱۸ قدم صاحب توپ شدند، آن را تبدیل به گل کنند، بازی فینال است و نباید هیچ کس اشتباه کند. پرسپولیس توانایی شکست کاشیما را دارد. بای قدردان موقعیت های خود باشند.فنونی زاده تصریح کرد: هر چه از زمان بازی بگذرد، کار برای پرسپولیس سخت می شود به همین دلیل این تیم باید در همان نیمه اول گل بزند تا فشار روحی و روانی احساس نکند.وی درباره چگونگی رفتار تماشاگران در این بازی تأکید کرد: اینکه بخواهیم بگوییم آنها مشکل انضباطی ایجاد نکنند، حرف تکراری است. هواداران پرسپولیس در تمام بازی های آسیایی نشان دادند ایجاد مشکل نمی کنند. تنها نکته ای که باید به آنها گوشزد کرد، حمایت صد درصدی از تیم است تا در طول ۹۰ دقیقه بتوانند باعث شارژ بازیکنان پرسپولیس شوند.پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در پایان خاطرنشان کرد: فارغ از هر نتیجه ای که پرسپولیس در بازی شنبه مقابل کاشیما آنتلرز به دست بیاورد، باید تک تک اعضای این تیم را ستایش کرد؛ اتحاد و همدلی سبب شد تا پرسپولیس به اینجا برسد. قبل از بازی، به آنها خدا قوت می گوییم و بعد از بازی، خسته نباشید خواهیم گفت.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " کاشیما درحدی نیست که در تهران گل نخورد/ نقش هواداران خیلی مهم است - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

اخبار گوناگون

× ×