روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • مهر
  • ریکاوری بازیکنان اصلی پرسپولیس در غیاب چهار بازیکن - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

موضوع: تازه ترین ها منبع: مهر
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ریکاوری بازیکنان اصلی پرسپولیس در غیاب چهار بازیکن - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

ریکاوری بازیکنان اصلی پرسپولیس در غیاب چهار بازیکن - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

بازیکنان پرسپولیس که در ترکیب اصلی این تیم مقابل سپاهان قرار داشتند در تمرین امروز ریکاوری کردند.

به گزارش خبرنگار مهر، تمرین صبح امروز دوشنبه پرسپولیس ساعت ۱۱:۰۰ در مجموعه ورزشی شهید کاظمی آغاز شد. سرخ پوشان پایتخت که شامگاه یکشنبه در رقابت با سپاهان به تساوی یک بر یک دست یافتند، زیر نظر کادر فنی این تیم تمرین کردند.گزارش ریکاوری بازیکنان پرسپولیس را در زیر می خوانید:* بازیکنان اصلی پرسپولیس پس از انجام کار با وزنه به چمن ورزشگاه شهید کاظمی آمدند تا حرکات کششی را انجام دهند.* این بازیکنان در غیاب سید جلال حسینی، سیامک نعمتی و شجاع خلیل زاده و کمال کامیابی نیا به دویدن روی زمین پرداختند.* سایر بازیکنان پرسپولیس نیز پس از خروج از سالن وزنه زیر نظر زلاتکو ایوانکوویچ مشغول انجام کارهای تاکتیکی و کار با توپ شدند.* علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم ملی در تمرین امروز سرخ پوشان شرکت داشت تا در کنار بوژیدار رادوشوویچ و ابوالفضل درویش وند تمرینات اختصاصی را زیر نظر ایگور پانادیچ برگزار کند.* حضور پر تعداد هواداران در تمرین امروز و شعارهای آنها سبب شده بود تا اعضای تیم فوتبال پرسپولیس همچون همیشه مورد تشویق آنان قرار بگیرند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ریکاوری بازیکنان اصلی پرسپولیس در غیاب چهار بازیکن - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

اخبار گوناگون