روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • مهر
  • وضعیت نامشخص سیدجلال و حضور نوراللهی در لیست ۱۸ نفره - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

موضوع: تازه ترین ها منبع: مهر
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " وضعیت نامشخص سیدجلال و حضور نوراللهی در لیست ۱۸ نفره - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

وضعیت نامشخص سیدجلال و حضور نوراللهی در لیست ۱۸ نفره - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس احمد نوراللهی را برای بازی با سپیدرود در فهرست ۱۸ نفره قرار داد اما وضعیت سیدجلال حسینی برای این مسابقه مشخص نیست.

به گزارش خبرگزاری مهر، برانکو ایوانکوویچ پیش از شروع تمرین امروز، فهرست ۱۸ نفره ای از بازیکنان را برای سفر به رشت جهت حضور در دیدار جام حذفی اعلام کرد.وی در این فهرست از جمع ملی پوشان، نام احمد نورالهی را نیز قرار داده است که منتظر بازگشت وی همراه با کاروان تیم ملی کشورمان هستیم.بوژیدار رادوشوویچ، ابوالفضل درویش وند، سید جلال حسینی، شجاع خلیل زاده، شایان مصلح، سیامک نعمتی، مهدی شیری، امید عالیشاه، مهدی شریفی، سروش رفیعی، ماریو بودیمیر، علی علیپور، محمد نادری، سید احسان حسینی، سعید حسین پور، محمد امین اسدی، سعید کریمی و احمد نورالهی نفرات حاضر در این فهرست ۱۸ نفره هستند.مهدی ترابی و علیرضا بیرانوند دیگر نفرات ملی پوش پرسپولیس هستند اما در فهرست این تیم برای سپیدرود قرار ندارند چرا که سرخپوشان در پست هافبک دفاعی کمبود بازیکن دارند.از سوی دیگر وضعیت سیدجلال حسینی هم برای بازی با سپیدرود مشخص نیست. حسینی که در جریان تمرین روز گذشته سرخپوشان دچار آسیب دیدگی شد و از ادامه تمرین وی صرفنظر گردید، امروز سه شنبه به نرم دویدن در کنار زمین پرداخت.دکتر حقیقت درباره وضعیت کاپیتان سرخپوشان گفت: برای اعلام نظر دقیق تر قرار بر این است که وی بعدازظهر امروز تحت معاینات تکمیلی قرار بگیرد و به این منظور سونوگرافی انجام می شود. آن زمان درباره وضعیت جسمی و شرایط او برای تمرین و بازی تصمیم می گیریم.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " وضعیت نامشخص سیدجلال و حضور نوراللهی در لیست ۱۸ نفره - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

اخبار گوناگون