روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • مهر
  • موضع برانکو در قبال بازیکنان مصدوم/ احتمال تغییرات در ترکیب سرخها - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

موضوع: تازه ترین ها منبع: مهر
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " موضع برانکو در قبال بازیکنان مصدوم/ احتمال تغییرات در ترکیب سرخها - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

موضع برانکو در قبال بازیکنان مصدوم/ احتمال تغییرات در ترکیب سرخها - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

بازیکنان مصدوم پرسپولیس شانسی برای حضور در ترکیب این تیم مقابل ماشین سازی تبریز ندارند.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال پرسپولیس در حالی امشب به مصاف ماشین سازی تبریز می رود که کادر فنی سرخپوشان پایتخت تصمیم به تغییر در ترکیب اصلی این تیم گرفته است.علیرضا بیرانوند دروازه بان پرسپولیس به دلیل محرومیت در بازی امشب حضور نخواهد داشت تا بوژیداررادوشوویجگلر همیشه ذخیره سرخپوشان جای او را بگیرد.سرمربی پرسپولیس تصمیمی برای استفاده از بشار رسن و سیامک نعمتی که با آسیب دیدگی جزئی دست و پنجه نرم می کنند ندارد. برانکو ایوانکوویچ نمی خواهد این بازیکنان در دو هفته پایانی رقابت های لیگ برتر با تشدید مصدومیت خود روبرو شوند. از این رو حضور آنها در بازی امشب به عنوان بازیکن اصلی بعید است. موضعی که برانکو در طول فصل رعایت کرده است تا به تعداد بازیکنانی که دچار مصدومیت طولانی مدت شده اند اضافه نشود.همچنین ماریو بودیمیر مهاجم کروات پرسپولیس که از بند مصدومیت به طور کامل رها شده است در ترکیب امروز حضور خواهد داشت تا آخرین شانس خود را در ورزشگاه آزادی برای گلزنی در رقابت های لیگ برتر امتحان کند.تیم فوتبال پرسپولیس ساعت ۲۱:۳۰ امشب در هفته بیست و نهم لیگ برتر فوتبال به مصاف ماشین سازی تبریز می رود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " موضع برانکو در قبال بازیکنان مصدوم/ احتمال تغییرات در ترکیب سرخها - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

اخبار گوناگون

× ×