روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • مهر
  • درخواست هواداران پرسپولیس از شفر و گل‌محمدی/ شعار علیه مجیدی! - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

موضوع: تازه ترین ها منبع: مهر
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " درخواست هواداران پرسپولیس از شفر و گل‌محمدی/ شعار علیه مجیدی! - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

درخواست هواداران پرسپولیس از شفر و گل‌محمدی/ شعار علیه مجیدی! - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

تماشاگران تیم فوتبال پرسپولیس پیش از بازی با ماشین سازی علیه سرمربی موقت آبی پوشان شعار دادند و از سرمربی آلمانی این تیم خواستند به استقلال بازگردد!

به گزارش خبرنگار مهر، دیدار دو تیم پرسپولیس تهران و ماشین سازی تبریز از هفته بیست و نهم لیگ برتر از ساعت ۲۱:۳۰ در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.* با توجه به نتایج ضعیفی که وینفرد شفر در این فصل با استقلال گرفت هواداران پرسپولیس در شعارهای خود به کنایه از او خواستند دوباره به استقلال بازگردد.* به دلیل غیبت بیرانوند دروازه بان پرسپولیس در دیدار برابر ماشین سازی، طرفداران پرسپولیس رادوشوویچ را مورد تشویق قرار دادند.* با توجه به دیدار همزمان پدیده و سپاهان، طرفداران پرسپولیس یحیی گل محمدی سرمربی پدیده و تیمش را مورد تشویق قرار داده تا گل محمدی بتواند با شکست سپاهان زمینه قهرمانی پرسپولیس را هموارتر کند.* تماشاگران پرسپولیس همچنین علیه فرهاد مجیدی شعار دادند.* با توجه به احتمال شلوغی این دیدار، محدودیت های ترافیکی در اطراف ورزشگاه انجام گرفته است.* سیامک نعمتی، سیدجلال حسینی و برانکو ایوانکوویچ بیش از سایر اعضای تیم پرسپولیس مورد تشویق قرار گرفتند.* با اینکه هنوز وضعیت قهرمان این فصل از لیگ مشخص نیست، طرفداران پرسپولیس سرود قهرمانی سر داده و تیمشان را قهرمان لیگ هیجدهم می دانند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " درخواست هواداران پرسپولیس از شفر و گل‌محمدی/ شعار علیه مجیدی! - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

اخبار گوناگون

× ×